Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Maxliner
Added 14 Jul 2024

Maxliner

@maxlineua
Number of subscribers: 17 065
Photos: 834
Videos: 21
Links: 148
Description:
Особистий канал Макса Михайленко. Політична аналітика, економіка, сатира, Україна, 4-та світова війна, медіа, жесть.
Source

Maxliner | Чи зможе РФ за ці 4,5 роки вивернуться від краху вже втретє? Попри оче...

Telegram community logo - Maxliner Maxliner @maxlineua
4 170 Views/Reach 2026-05-29 12:07 Message №5858
Чи зможе РФ за ці 4,5 роки вивернуться від краху вже втретє? Попри очевидну, і таку що поглиблюється, кризу в економіці, дуже дивні процеси в суспільстві (вони пов'язані із агресивними спробами державного апарату примусити соціологічно панівний клас, постмодерністське "мєщанство" відмовитися від усіх принад моделі споживання), я не займатиму крайніх позицій (заздрапєрм і фсьопропалів). 50+ бюджету вони вже витрачають на війну з нами, плюнувши на інфляцію, пандемію банкрутств, попрошаркове зубожіння, об'єктивно-теоретичну нездатність відродити господарську модель сталінізму (не та демографія, не той світ навколо, примітивізація суспільних інститутів /СРСР 1986 і РФ 2026 - це небо і земля, це як порівняти тогочасні Угорщину та Намібію/). І тут ось що: так, вони не можуть, але виходу (крім припинення війни - а це означає капітуляцію) в них немає. А значить, тягнутимуть, намагаючись будувати симулякр економіки сталінізму. Адже головний ресурс Путіна - не нафта, ціна її мінлива, та й обмежень тепер до дідька - а саме ідейне холопство його підданих. Колись напівзабутий тепер Дмитро Видрін на одному заході навів таку аналогію: як народи Півночі полюють на вовка та інших хижаків - закручують у жир лезо, вовк на морозі лиже той жир, лезо розрізає йому язика, але на морозі він цього не відчуває, втрачає літри крові, мисливці приходять і добивають вовка. Приблизно так зараз функціонує РФ. Всі запаси вона проїла, агонічно-фантасмагоричне "імпортозаміщення", шалені борги, майже безконтрольна емісія, вже відсотків на 60 підробка ледь не будь-якої статистики, жорстке опромінювання самої себе пропагандою - але морква за морквою перед носом помираючого віслюка, на якому пірамідою сидять 20 млн силовиків та чиновників. Страх, ієрархія, ненависть - антихристове царство. Скільки вони витягнуть на такому, метафізично-пекельному ресурсі, сказати важко - це новий досвід у соціальній історії. Як свого часу меж прогнозування досягла фізика, так, у випадку девіантної соціальної форми, такої як РФ (або Іран чи КНДР чи Куба, та ін.) цих меж досягла і екосистема соціальних наук. Можна навести сотні аналогій та параллелів - але масштаб та інерція їх викривлюють. Торф там горить уже всюди, але хто конкретно і коли провалиться в пекло - це вже "квантова механіка".