Source
Maxliner | Глибини Тихого океану сьогодні:Вудильник звичайний Петро: Диви, знов п...
4 890 Views/Reach
2026-04-11 06:16
Message №5667
Глибини Тихого океану сьогодні:Вудильник звичайний Петро: Диви, знов першу ступінь нам звалили...Морська чортівка (те саме) Параска: Та нє, це друга...пливемо підзарядимося...Вудильник звичайний Петро: Зажди, викличемо ската Панаса. Там до фіга ж гептилу...Скат Панас: Гептил вище вже розчинився...Обідали би, стільки рибок здохло смачних...Вудильник звичайний Петро: Панасе, не займайся дурнею - це перша ступінь, чи друга? Скат Панас: Тут ще китайська валяється поряд, вся заклеєна рекламою Temu...Морська чортівка Параска: І непогані речі продають, до речі...Вудильник звичайний Петро: Панасе, то що там?Скат Панас: Інженерні стандарти Боїнга дещо впали...Вудильник звичайний Петро: Що?Морська чортівка Параска: Панас потихеньку тойво...Скат Панас: Я все чую. Та нормально накидали, батарейок на пару років...Вудильник звичайний Петро: А для наших бактерій-світлячків щось є? Скат Панас: Та там цілий туалет, розкручуйте мерщій, бо кокурентів на таке щастя...Акула Маруся: Конкуренти? Я це люблю...(метушня на дні).