Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Maxliner
Added 14 Jul 2024

Maxliner

@maxlineua
Number of subscribers: 17 065
Photos: 834
Videos: 21
Links: 148
Description:
Особистий канал Макса Михайленко. Політична аналітика, економіка, сатира, Україна, 4-та світова війна, медіа, жесть.
Source

Maxliner | Як і прогнозувалося оглядачами, які не належать до секти свідків Росст...

Telegram community logo - Maxliner Maxliner @maxlineua
11 900 Views/Reach 2025-07-13 09:10 Message №3971
Як і прогнозувалося оглядачами, які не належать до секти свідків Росстату та "повних ресторанів Блумберга", тільки-но збільшений вдвічі дефіцит бюджету РФ - менш ніж за два місяці досяг верхньої межі, а ще ж попереду півроку. За офіційним курсом - це майже $50 млрд (прикметно, що саме на цю суму вже вилучено приватної власності). Або - 1,7% ВВП (при тому, що в середньому економіка РФ зростає на 1%). Або - більше, ніж ліквідна частина резервного фонду (тобто, йому прийшов остаточний гаплик). Всі типи надходжень летять вниз разом за (практично всіма) відповідними галузями. У борг ніхто ззовні не дає, а всередині - щомісячні виплати по боргах досягли 10% від усіх витрат. Що ж робити? Або подальший секвестр і подальша деградація, або примусова різка девальвація і перехід від галопуючої інфляції до гіперінфляції, а також кратне підвищення НДС. Не колись там, а вже - у липні (хоча наступний рівень занурення прогнозувався на вересень). Всі в Кремлі мріють про девальвацію - а вона не получається! Не виходить в Даніли камєнний цвіток! Догралися з дедоларизацією і все висохло, реальний міжвалютний обмін відбувається за межами Росії, крім того ЦБ боровся з інфляцією тиском на курс (щоб здешевити імпортні непродовольчі товари) і теж догрався. При цьому сама інфляція, стимульована продовольчою кризою та величезним підвищенням тарифів - знов рекордно стрибнула в перші тижні липня, а інструментів стримування її фактично не лишилося. Мабуть, девальвацію тепер можна організувати лише примітивним друком купюр чи розсиланням по рахунках десятків трильонів порожніх рублів. З іншого боку все більше намагаються регулювати ціни, вже цілими групами - мабуть, щоби товари остаточно зчезли (майже двох третин ліків немає вже). Іншими словами, в економіці країни-агресора почався штопор.