Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Max Gadyukin
Added 06 Dec 2025

Max Gadyukin

@maxgadyukin
Number of subscribers: 10 856
Photos: 2,740
Videos: 330
Links: 3,120
Description:
Махатма Пропаганді. Чат: t.me/maxgadyukinchat
Source

Max Gadyukin | затосхохламиповоевали, як я зазвичай люблю підкреслювати. Класні здобу...

Telegram community logo - Max Gadyukin Max Gadyukin @maxgadyukin
1 590 Views/Reach 2026-02-04 06:41 Message №7766
#затосхохламиповоевали, як я зазвичай люблю підкреслювати. Класні здобутки. До 2022-го з Бєлгорода їздили в Харків за покупками, як білі люди. Ну зате зараз кайфують.Мене харить, коли наші люди не цінують удари по БНР. Мовляв, знову Бєлгород за всіх віддувається. Саме так. Він ближчий, туди легше дістати, і це все-таки обласний центр.Хочеться далі? Розумію. І правда, треба. Та це привід масштабувати свою відповідь, а не тупо мовчати, «бо Бєлгород приївся». Далі не лише більша відстань, а й краща ППО.Ми молодці, що попри спротив власних керманичів повернули війну додому. До Росії. Це Курська та Бєлгородська області. Частково рейди та дрони деінде. Дитятко просилось до батьків.Тепер – адресна доставка. По самій Москві вже також долітали, але мало. Ось куди пора. До зажратих уйобків, яким у 2014-му було або нудно, або похуй. Зараз їм не буде нудно.Щоб приховати свій реальний стан, РФ затикала рот побитому Шебекіно. Людей звідти навіть з ефірів новин вимикали. Що ж, із головним містом імперії це як мінімум веселіше. В 2023-му вже прилітало по Рубльовці. Я таких радощів по всій РФ не бачив ще – нас там не люблять, та елітне Підмосков'я не люблять теж. І це кидалось в очі. Краще за всю іпсоху.@maxgadyukin