Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Max Gadyukin
Added 06 Dec 2025

Max Gadyukin

@maxgadyukin
Number of subscribers: 10 856
Photos: 2,740
Videos: 330
Links: 3,120
Description:
Махатма Пропаганді. Чат: t.me/maxgadyukinchat
Source

Max Gadyukin | Як я чув, у США протести через вбиту жінку. Оскільки це проти Трампа –...

Telegram community logo - Max Gadyukin Max Gadyukin @maxgadyukin
1 570 Views/Reach 2026-01-08 11:02 Message №7685
Як я чув, у США протести через вбиту жінку. Оскільки це проти Трампа – штука важлива. Всі ж знають: замість виконавців на місцях винне завжди щось вище. Типу «ТЦК вбевають новуку». Окей, ось вам екскурс по шансах когось збити по рейтингу.У жовтні багато хто писав про падіння рейтингів Трампа. Легко подумати, що зараз протести їх доб'ють. Втім, на початку січня рейтинг дещо відновився. 42%. І тут важливо, що цей рейтинг втримає (або ні).Жовтневе падіння дивовижно співпало з чвяканням-хуяканням щодо мирних мирів та ЧУДОВИХ зустрічей. Це помітили і у Трампа. Нарешті стало більше дій. Операція в Венесуелі дасть голоси «своїх» латиносів. Чомусь їм радісно, поки ниють білі лібералочки.Я в'яжу внєшку саме так. Бо зовнішня політика для виборця в США не така важлива без впливу на внутряк. Це показали опитування і перед виборами президента. Якийсь відсоток вона забезпечить. Але падав рейтинг не через неї.Тож зараз Трамп просуває дві заборони: чиновникам грати на ринку цінних паперів, а мастодонтам на кшталт BlackRock – скуповувати житло. Перше проти роздутих бірж, друге для здешевлення житла. Це болісна тема. Хто не вірить, хай покаже свою новеньку хату в Штатах.І додайте роботу з оборонкою. Вона сита грішми, але склади пусті. Тож компаніям доведеться інвестувати не в новий майбах гендиректора, а у R&D та виробництво. Майбах забезпечать уже вони, а не пустий склад при хороших котируваннях.Про що це я? Ааа, точно. Протести. Всіх змиють потоком вулканічної лави. Хоча дивно: я думав, не менш потужні акції на кшталт No Kings вже давно Трампа знесли. Виходить, не впорались. Ну нічого, ось зараз точно-точно вийде. Інфа соточка.@maxgadyukin