Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Max Gadyukin
Added 06 Dec 2025

Max Gadyukin

@maxgadyukin
Number of subscribers: 10 856
Photos: 2,740
Videos: 330
Links: 3,120
Description:
Махатма Пропаганді. Чат: t.me/maxgadyukinchat
Source

Max Gadyukin | Коли на видному місці лежить бомба із таймером, варто кликати сапера. ...

Telegram community logo - Max Gadyukin Max Gadyukin @maxgadyukin
1 640 Views/Reach 2025-12-19 05:54 Message №7635
Коли на видному місці лежить бомба із таймером, варто кликати сапера. Та легше всю конструкцію тазіком накрити. Не видно ж? Ура, перемога. Раджу любителям цього способу ще й зверху сісти. Довести спроможність аргументу.Україна та Захід у цьому підході дуже схожі, за винятком однієї деталі. У нас зазвичай жлобляться навіть на тазік. Але, поки цокає таймер, безліч правильних спікерів розповість вам про правильний хід врегулювання.На Заході політика без пруфів не працює. Тому тазік шукають добротний. Не якийсь іржавий. Точно не дірявий. Накривають ним бомбу згідно з усіма правилами, прописаними в дорожній карті. Бомби ж дуже бояться дорожніх карт і меморандумів.Бачив слоган: «ми добровільно і під керівництвом не знаючих робимо неможливе для невдячних». Ідеально. Не знаю, як адаптувати для партнерів. Та чи варто? З початком бойових дій за межами України вони чудово адаптують все самі.Як наші, так і їхні еліти хочуть так вирішувати проблеми. Тоді я хочу, щоб ці еліти догралися. Зустріли наслідок своїх дій. Ось чому я за Третю світову. Інакше одні стабілізують ситуацію, щоб інші про це одразу забули. І це не моє бажання, а системний дебілізм у вирішенні проблем.Одні мріють про пародію на вибори у телефоні. Інші хочуть нарешті брати російський нафтогаз не під власними санкціями. Ще одним важливий посцикунчик на їбало. Нахуя мені берегти такий світ? Та їбав я такий світ, взявши за вуха. Якось виживемо, почистимось заодно.Поки що я можу випадати з життя на певний час – тиждень, місяць чи більше. І за будь-яких обставин по поверненню бачу: нічого не пропустив. Краще фіксувати «пропущений» для тих, у кого головним антикризом є тазік.@maxgadyukin