Source
Marus Design UX/UI | Як я отримала роботу, бо тупила на співбесідах 😁Розкажу вам два випадк...
736 Views/Reach
2026-04-19 11:45
Message №555
Як я отримала роботу, бо тупила на співбесідах 😁Розкажу вам два випадки.1️⃣ Перший - я влаштовувалася в компанію після тривалої перерви на догляд за дитиною. В моєму портфоліо не було проєктів, які б відповідали вимогам вакансії на 100%, але на співбесіду запросили.Я (не дуже, як мені здалося) впевнено розкладала на етапи роботу над уявним проєктом, який придумали інтервʼювери, дискутувала з ними - десь поступалася зауваженням, десь наполягала на своїй думці.Я не відповіла правильно на всі технічні запитання, бо не мала практичного досвіду роботи з користувачами. Розмова про процес взагалі пішла дуже дивно, лід ніби валив мене абсурдними питаннями, які заганяли мене в кут. Мені здавалося, що я страшенно тупила, довго шукала відповіді на запитання.Але я отримала чудовий фідбек та в результаті - ту роботу.2️⃣ Другий випадок був на співбесіді в продуктову команду. Це була моя перша співбесіда англійською, і мовний барʼєр зробив мені немало стресу. Знов здавалося що я задовго думаю, а потім було питання, яке я все ніяк не могла зрозуміти через притаману британцям завуальованість.Я вибачалася та перепитувала декілька разів перш ніж зрозуміти, відчувала себе повною незграбою, але не хотіла відповідати навмання. На інше питання я відповіла не впевнено, вони вже поставили наступне, а я попросила доповнити попереднє, бо впустила дещо важливе. Офер був одразу після дзвінка.То чому так і який фідбек я отримала? Як думаєте?🤔