Source
Мартин Брест | Це став чи не єдиний випадок, коли ми взяли машину в долг. Ці, я не но...
5 910 Views/Reach
2025-11-18 07:51
Message №3425
Це став чи не єдиний випадок, коли ми взяли машину в долг. Ці, я не ною про «ви мало донатите». Нормально ми донатимо, стільки, скільки можемо (я пишу «ми», бо теж доначу, само собою). Та й взагалі звинувачувати людей у малих донатах, битися в істериці «ааааа фронт падає срочно треба куча грошей» - то не наш з Anton Senenko стиль. Донатимо стільки, скільки можемо, і вважаємо, що це нормально.Але тачку тре було викупати, бо а) це дізєль, і б) це АБСОЛЮТНО І ПОВНІСТЮ НЕПРИМІТНА ЦИВІЛЬНА ТАЧІЛА. І саме такий запит у нас був: по можливості повнопривідне, цивільне, дизельне та на «білих» номерах.Не мені вам доповідати, що частина вояк пересувається ні разу нє на пікапах, загрозливо покрашених у «тусклоє» і заклеєних хрестами. Іноді потрібна непримітність, тому – джинси, синя кофта, чорна куртка і цивільна машина. Іноді, правда, паляться «лови» на нижніх задніх ногах, і завжди палиться погляд. Але з цим вже нічого не зробиш.Головне - не відкривати у цих машинах багажник)))Ми попросили власника про розсрочку, і він погодився, і тачка вже переоформлена… і я пишу про це зараз, тому що сьогодні зранку я порахував надходження і зрозумів, що до кінця листопада ще 12 днів, а нам треба розрахуватися з власником ще на 3500 доларів, і гарна новина, що у мене є 1500, а погана – що не вистачає 2000 (або 82 тис грн).Тому я був би дуже вдячний, якщо ви – люди, ще мене зараз читають – допоможете оці 82 тисячі накопити. Якщо можете, та якщо ваша ласка.Фото тачки я з причин, наведених вище, публікувати не буду. Натомість я опублікую фото «Ігоріч у мультикамі». Холст, масло, дощ, сльози, Харківська область.Приват 4149497506413618Моно 4441114443028624PayPal [email protected]Дякую.