Source
Маrоvi stories | Про німецьку медицину і мої упередження.Мене тут накрив бронхіт, того ...
215 Views/Reach
2026-02-03 19:16
Message №5846
Про німецьку медицину і мої упередження.Мене тут накрив бронхіт, того штибу що від кашлю аж всцикаєшсі, і температура зашкалила, тож довелося йти до лікаря.Вона дала лікарняний, рецепт на ібупрофен, і рецепт на "відкашлювальне". Прихожу в аптеку, а там мені дають якусь підозрілий Пакунок, я його починаю з сумнівом роздивлятися, і аптекарка така - не хвилюйтесь, це дуже добрі ліки, рослинні.Я така, ще більш підозріла- Хоч не гомеопатія якась?Вона, вочевидь не дуже зрозумів чим самим я невдоволена, каже :- Ні, але це все рослинне, без хімії.Ну думаю ок, не хай буде це рослинне без хімії, три рази на день, бо бесплатно і основна надія на ібупрофен, хоча б краще щось таке синтетичне, типу АЦЦ...Прихожу до дому, п'ю першу пігулку і з подивом помічаю за годину що кашель насправді пам' ягшівся І притих.Думаю та не може бути!Ні, через деякий час, ближче до наступного прийому він знов повернувся, і так само зник за півгодини після прийому пігулки.За добу я про нього майже забула, що взагалі щось було, при тому що зазвичай коли вже прихопило то бухикаю добрий місяць поки все менеться...Коротше, оце повністю рослинне з олій - реально працює, хоч я і не вірила)