Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - YaRich
Added 06 Dec 2025

YaRich

@marketmakercrypto
Number of subscribers: 461
Photos: 1,090
Videos: 27
Links: 1,520
Description:
Авторський контент про трейдинг @yarich_inc https://www.instagram.com/yarychmm
Source

YaRich | Не збирайте інформацію по крупинках, бо є докорінно різні концепти, і ...

Telegram community logo - YaRich YaRich @marketmakercrypto
141 Views/Reach 2026-02-22 14:40 Message №3678
Не збирайте інформацію по крупинках, бо є докорінно різні концепти, і ви без досвіду не зможете розділяти їх, відповідно збиратимете інформацію, яка може навіть прямо суперечити одна одній. Краще десь разово навчитись і додавати різні елементи аналізу вже з розумінням Хоч я і одразу розумів, шо робитиму це таким способом - я вибрав рандом курс від 01к, по тех аналізу, торгував без системи по патернахХоч і зробив 10х до депо, та потім очікувано повністю ліквідувався, бо в голові не було ні системи ні ризик менеджменту. Дистанція все вирівнює.Спільнота - однодумці, люди з якими ви на денній основі можете поспілкуватись, в цього є багато граней - як мінімум розуміти шо є інші точки зору, підходи, переконання. Тому що на початку мені здавалось шо це єдина існуюча константа в ринку, і ці мої трикутники працюють, бо мене ж вчили. Так як і б я вивчив мову програмування, ну не було ж би правила яке відміняє мою мову програмування. А я надто бінарну дивився на це, бо в усіх класичних професіях це є нормою.Згодом спілкування навіть може перерости в оцінку ринкового сентименту, (якщо люди не на одному рівні знань з вами). Сентимент це розуміння чого очікує більшість. Саме це дозволяє інвестувати тоді коли більшість загнана в кут і коли ллється кров = хороші точки входу. Я постійно по знайомих і підписниках роблю ті чи інші висновки по сентименту.Чим швидше зрозумієш, шо “одним вдалим трейдом” не закриєш свої цілі, тим краще буде. Якшо після успішного тренду в тебе сильно піднімається настрій, а після невдалого сильно опускається, значить попрацюй над внутрішньою опорою: випиши свої перемоги, до абсурдної кількості, і по 2 риси/навички які привели тебе до них. Зможеш підтримувати свою самоцінність незалежно від результату, шо важливо, бо в усіх бувають як верхи так і низи. І чим більша самоцінність тим швидше вийдеш з стану жертви і щось свідоме робитимеш. Шукай успіх у внутрішньому, а не зовнішньому.Точно не залишай основне джерело доходу поки не побачиш прибуток на протязі хоча б пів року. Я звільнився десь через рік після того як почав торгувати, 2 роки жив ілюзією, шо скоро все вийде, при цьому не заробивши нічого, і не працюючи над справжнім аналізом, через тиск який підштовхував мене до необдуманих дій, відповідно про адекватну тс мови не йшло, коли я просто хотів хоч щось витягнути з ринку. Коли повернувся до стабільної роботи, вивільнилося місце в голові без тиску оцінити свою торгівлю збоку. По часу це спокійно поєднується. Можна наприклад торгувати лондонську сесію на євро (2 години) і більше нічого не трогати.Тиск в цій сфері майже неможливо побороти, бо об’єм роботи тут неважливий, вірніше зазвичай об’єму якраз поменше треба. А уяви як це сидіти кілька тижнів без сетапів (бо ринок не дає), враховуючи, шо за трейдингові кошти потрібно їсти, ти будеш придумувати трейди на рівному місціНе розказуй рідним чим ти займаєшся, тому що в них природньо будуть очікування стосовно цього, як і стосовно будь якої класичної професії, і їм буде здаватись дуже неприроднім якщо через рік чи два ти все ще не прибутковий - шо тільки збільшить тиск на тебе.Те, шо в мене екстремально спортивний бекграунд - сильно допомагає. Як і з точки зору того, шо я вивільняю емоції за межами ринку, так і з точки зору класичної системності. Загалом це заняття підштовхнуло мене до вивчення себе і до того шоб я міг від третього лиця подивитись на себе, і свої емоції, шо допомагає бути свідомим і в інших сферах життя. Тому я насолоджуюсь процесом