Source
Margo Taraskina | любі, привіт!зима трохи нас усіх розбила, але з приходом весни стає ле...
602 Views/Reach
2026-02-27 13:31
Message №2396
любі, привіт!зима трохи нас усіх розбила, але з приходом весни стає легше, хочеться творити і організовувати зйомки. тому я би хотіла з таким весняним настроєм організувати воркшоп для фотографів. ми познімаємо з денним, а також трішки зі студійним світлом. в студії @escp.90 ви зможете побачити як я працюю з моделлю в кадрі, як взаємодію з простором і в цілому як знімаю. трішки поділюся як я працюю з плівкою, чим керуюсь і що головне в кадрі для мене. звісно, ви також зможете знімати на плівку/цифру. з чим вам буде зручно працювати. розбір робіт буде протягом наступного тижня в тг каналі, де я буду ділитися на що знімала. після у нас буде неформальне спілкування на рецепції. де можна буде ближче познайомитися та обговорити що завгодно. а також випити вінішка і з'їсти моє фірмове печиво.по часу зйомки - 4 години.вартість 250$. запис по передплаті 50$.дата відкрита наразі. але це буде точно березень. (пишіть, коли б хотілось. будемо обирати зручну дату)кількість місць обмежена - максимум 7 людей