Чим далі від вибухів — тим страшніше.Я часто стикаюся з тим, що ті, хто виїхали за кордон до 24 лютого, вважають, ніби від Львова до Покровська — випалена земля і тому бояться повертатися. Так само, живучи в Києві, я думав про Харків і Запоріжжя, які розташовані за 30–40 км від ЛБЗ. Проте за останні три місяці мені вдалося відвідати обидва ці міста. І знаєте що? Тут є життя. Люди, парки, сквери, заклади, гомінкі компанії. Але є й те, що об’єднує ці два чудові міста — відчуття, ніби час тут завмер.Вікна деінде забиті дошками, порожні парки атракціонів, мовчазні провулки та зачинені МакДональдси. Крім того, майже немає студентів. Є пенсіонери, школярі, батьки з дітьми, дорослі люди, проте молоді — набагато менше, ніж у Дніпрі чи Києві. Ніби обличчя соціального організму під назвою «місто» перестало усміхатись і спантеличено завмерло в роздумах.Я до кінця не знаю, що саме хотів донести цим постом. Можливо, те, що не такий страшний вовк, як його малюють. Якщо ви хочете поїхати до Харкова чи Запоріжжя, але боїтеся — не бійтеся. Вулиці цих міст сумують за своїми мешканцями, і, можливо, саме ваші кроки та сміх вдихнуть у них нове життя.(розбиті будинки з фото - це північна салтівка, в інших районах міста такі пейзажі знайти вкрай важко)
В чому сенс Короче памʼятаю і ніяк не можу викинути з голови одного відеографа котрий робив відоси з дівчатами. Тупо естетік, закати, природа, красиві ВДЯГНЕНІ жінки. навіть в вк на той момент, тобто піздєц давно. І мене в цілому дуже пьорлі відео та нарізки з матеріалів які якісно і ВАЙБОВО, атмосферно змонтовані. Сама ідея де дядька буквально спеціалізується на зйомці красивих жінок - так собі. Тому що він прям не скривав що буквально як леон13 після кожної зйомки какбе нуета ((( Але самі відео були піздєц хароші. Так от в мене є стопка моїх відео без пісь сісь, але вайбові. З натяком на сучасні реклами білизни. Красиві реклами!! Не просто тряска тим що є. І я реально не знаю куди їх дівати. Бо тікток забанить, інстаграм загризе, а просто лежати їх залишати - сумно. Що я з ними зроблю? Кірі в наслєдство дам? Тому і возобновила онлік. Щоб було місце де ці речі можна буде показати/подивитись. Авжеж я люблю запєчатлять якусь пікантність, бо мені ну не завжди буде 23 і в якийсь момент я тупо не зможу так виглядати. Але і постити просто так куди попало такі речі не хочу. І заробляти пхаючи ліхтарі куди попало на камеру - не збираюсь. І виходить що ці відео реально одна з небагатьох речей які я знімаю і монтую навіть в сильному занепаді. І розумію що по моїм міркам атмосферності - в них точно щось є. Зрозуміло що професійності недостатньо, бо ну спробуйте на колінках зробити аестетік, враховуючи існуючий високий рівень такого контенту в мережі. Тому гарна ідея зʼявилась - показувати їх на ОФ. Бо це як шухлядка з дорогоцінностями для мене - І похвастатись хочеться і щоб спізділі або наругали НЕ хочеться . Тому йдіть нахуй зі своїми «🤮» Для мене це концепція, понятна???? Сасат + лєжат Добраніч!!!