Source
Макс ॐ Прокопенко | Вот вообще це пізда. Знаєте, я реально шось сьогодні ахуєівау. Хто не ...
1 380 Views/Reach
2026-03-04 15:29
Message №302
Вот вообще це пізда. Знаєте, я реально шось сьогодні ахуєівау. Хто не знав - якщо військовий не знаходиться в «оперативному резерві», або «в зоні виконання», він живе на 20 тисяч гривень. Ну, додамо якусь вислугу. Фантомну. Все там інше соціальне. І для солдата який єбаше три роки - в случає його відрядження, навчання, знаходження «поза гарнізоном», на якомусь лікуванні (яке хуй доведеш, шо від хворєй отриманих за війну, це сложнінько) - сидить на ~20370 грн. Варіюється в різну сторону. Вже так три года. І щоб на щось збирать, то йому, звісно, буде стидно, бо хулі ж - не в окоп. При чому, якщо ти навіть вчишся десь, то там є святі дні ПХД, де треба купить миючі, бєнз, яким треба заправить гєнчик, коли нема світла на місці навчання / тимчасового проживання (ну це ж скинутися, з тих 20, бо дадуть літрів 100 на місяць, а єбуть за звʼязок так як будто дали сто тисяч). Ну і для комфорту треба щоб печатав прінтер журнали, а на кухню «хтось приніс приправ, хотяб з Аврори, бо буде не вкусно», заправить тачки бо треба кудись щось довезти, помогти. І в тебе разом з цим ще дім, сімʼя, діти дома. І це в принципі тоді вже питання не в утримання. А в державу. І йобане грошове. Ну знову ж таки, чому відносно тилові служби отримують «хуй»? Невже роблять менше? Скільки йобаних грошей дали на марафон? А депам в фонди? А на хуйню? Тільки військові чогось пішли нахєр. От за це досандно.