Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Роби бізнес укр 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Роби бізнес укр 🇺🇦

@makebusinessinua
Number of subscribers: 397
Photos: 1,450
Videos: 7
Links: 2,470
Description:
Матеріали на тему бізнесу, менеджменту та новітніх технологій. Наш сайт: https://xn--90aamhd6acpq0s.xn--j1amh/ Криза - лише в голові! Займайтеся бізнесом!
Source

Роби бізнес укр 🇺🇦 | Як засновнику/власнику отримувати задоволення від роботи? Відповідь пр...

Telegram community logo - Роби бізнес укр 🇺🇦 Роби бізнес укр 🇺🇦 @makebusinessinua
72 Views/Reach 2025-05-08 10:18 Message №3083
Як засновнику/власнику отримувати задоволення від роботи? Відповідь проста. Займатися тим, чим має займатися фаундер. Уау, так просто? Так, так просто. У чому взагалі суть? Поки бізнес зростає, засновнику рідко вдається займатися тільки тим, чим має займатися засновник. А це якщо одним словом - розвиток компанії. Гаразд, двома словами.Коли засновник займається розвитком компанії, він бачить ту віддачу, заради якої він і засновував компанію, - те, як організація зростає, додаються співробітники, збільшується виторг, прибуток, клієнти дедалі кращі та кращі, більші та більші. Тоді він бачить результат своєї роботи. А бачити результат своєї роботи - це те, що загалом будь-якій людині приносить задоволення.Коли копірайтер пише пост, який набирає велику кількість реакцій (від лайків до продажів) - це результат його роботи. Це те, що приносить задоволення. Коли закупівельник реклами бачить продажі від реклами, підписників за оптимальною ціною - від цього він отримує задоволення. Зрештою кожна людина, яка займається тим, чим хоче займатися - вона отримує задоволення від процесу. Напевно, насамперед від процесу.Але коли людина робить чужу роботу, бачить результат чужої роботи - це приносить їй менше задоволення. Ось і фаундер, коли робить не свою роботу, він хоч і бачить результат, але розуміє, що в цей момент стоїть на місці його робота.Наприклад, вибудувати відділ продажів - це робота керівника відділу продажів. Поки його немає - це робить фаундер. Ось він вибудував відділ продажів, усе начебто добре, але поки він це робив (а це довше, ніж це робив би РОП), ніхто не займався стратегією. Начебто результат є, а задоволення немає. Тому що розвиток на місці. Хоч і вибудовування відділу продажів - це теж розвиток, але іншого роду.Чого вже говорити про ті моменти, коли фаундер узагалі пише пост, бо поки що немає копірайтера. Загалом, відповідь на запитання «як засновнику отримувати задоволення від роботи?» - це розвивати компанію і бачити, як компанія зростає. Все інше не його робота.