Source
make ai. | Сьогодні зіштовхнувся з задачею апскейлу відео для аватара. Спочатку д...
3 420 Views/Reach
2026-04-22 14:17
Message №1578
Сьогодні зіштовхнувся з задачею апскейлу відео для аватара. Спочатку думав просто скачати Topaz і взяти підписку, але потім згадав, що такі задачі вже давно можна закривати локально і без зайвих витрат.У результаті до локального транскрибатора в мене додався ще й локальний апскейлер. І, чесно, результат виглядає навіть краще, ніж те, що мені пропонував Topaz. Topaz рахував цей апскейл приблизно 50 хвилин, а тут усе відпрацювало десь за 11 хвилин і повністю безкоштовно.Колись цю ідею мені показав наш партнер Олександр. У нього це все було на Linux, він скинув мені свій репозиторій, я просто закинув усе в CC,сказав зробити мені те саме, але вже під Windows. І ClaudeCode з цим взагалі без проблем впорався.Зараз по факту достатньо просто розуміти, що такі речі можна довайбкодити собі в окремі тули під свої задачі.Тепер сижу і думаю, а навіщо я тоді взяв підписку на HeyGen?😂Роздільність піднялась з 1080×1920 до 2160×3840, 60 FPS збереглися, кодек змінився з H.264 на HEVC, бітрейт виріс з 14.0 до 22.4 Mbps. GPU був завантажений майже під максимум, але по VRAM ще залишався запас, тому така штука спокійно працює локально навіть не на топовій карті.Це був тестовий запуск, але якщо цікаво, ставте реакції, і я кину відео з результатом апскейлу до і після.