Source
Дискутуй про Україну | Запускаємо набір на наш міський табір для підлітків на Подолі! Весняні...
775 Views/Reach
2026-03-03 08:54
Message №557
Запускаємо набір на наш міський табір для підлітків на Подолі! Весняні канікули, 23-27 березня. Наш табір — про те, як власними зусиллями можна впливати на світ і знаходити ті сфери, в яких завдяки своєму впливу можна наповнюватися, знайомитися зі «своїми людьми», досліджувати свої сильні сторони, відчувати себе спроможними і крутими.В серці табору — проєкти від істориків, військових, комунікаційників. Ми познайомимося з декількома успішними проєктами, які вже зараз творять відчутні зміни в Україні, а кожна дитина зможе обрати собі ті, в які вона хоче включитися на 5 днів:• Вигадаємо, як монетизувати українську спадщину.• Зіграємо в Підземелля і Дракони з сетінгом у сучасному Києві.• Створимо аудіовиставу на вулицях Києва.• Придумаємо комунікаційну кампанію для Азову.• Зберемо міні-генератор на інженерному коворкінгу.• Проведемо журналістське розслідування з Телебаченням Торонто.А ще будемо дискутувати про важливі питання:- Що з нашого спільного минулого досі впливає на нас зараз?- В якій Україні ми хочемо жити?- Як працює держава?- Які інструменти впливу на державу мають громадяни?Читайте детальніше про програму і умови на таборі та реєструйтеся за посиланням: https://maibutni.com.ua/citycamp/