Source
Тезер | BTCЧесно кажучи дуже мало ліквідацій (всього 700лямів).Хотілось побачи...
4 500 Views/Reach
2025-01-27 10:27
Message №1943
BTCЧесно кажучи дуже мало ліквідацій (всього 700лямів).Хотілось побачити більше крові🩸Поки що на сьогодні завтра не розраховую на гарну волатильність. Розрахунок на те що будемо в ренжі між 98-100к до середи та четверга.Середа, четвер, п'ятниця буде дуже багато новин. Особливо середа:- ФРС % ставка- Прес-конференція ФРС.Що стосується впливу нової Китайської технології ШІ DeepSeec - варто розуміти що вона тільки частково могла стати каталізатором падіння, але навіть якщо прибрати цю новину то все одно ця робота з ліквідністю в будь-якому випадку відбулась.Тому сильно не забивайте собі голову спекуляціями новинними.На що розраховую далі:За рахунок того що було мало ліквідацій, а ліквідності внизу досі багато то є велика ймовірність заходу в зону POI між 98-96к навіть з зняттям 96к. Тому поки не спішу підбирати лонги. Всі монети які ми відібрали на стрімі я скажу коли буду підбирати (це буде один день і маркетом)BTC.DДомінація поки що успішно йде до поставленого таргету в 60% про який я вже тиждень пишу.А з урахуванням того що ми не можемо поки точно сказати коли саме ми отримаємо реверс, то є ймовірність перехаю по домінації, а по BTC пересвіп зони 90к (поки просто тримайте в голові цю інформацію)Працюємо далі 🧑💻