Source
Просто Пунін (Лиман-Краматорськ) | За останні 3 роки та 8 місяців (44 місяці або 1350 днів) ворог захопив...
314 Views/Reach
2025-12-15 09:01
Message №2490
🗺 За останні 3 роки та 8 місяців (44 місяці або 1350 днів) ворог захопив 23% Донецької області, а під контролем Сил Оборони України залишається 22.6%🏹 Хоч динаміка окупації Донеччини залишається у розрізі щоденних оновлень доволі жвавою, але в контексті контролю над усієї областю — дуже повільною.📊 До повномасштабного вторгнення бойовики терористичних проросійських угруповань контролювали приблизно 32% області. За перші 40 днів вторгнення через провал оборони на півдні України та оточення Маріуполя, кацап зумів захопити ще 22.4% Донеччини. Після цього темпи просування спали, адже Сили Оборони стали від Великої Новосілки до Вугледару, а кацап стирався у штурмах ДонУРу (Донецького укріпленого району).📋 Історичний факт, що німецький Вермахт за неповні 47 місяців умудрився від Західного Бугу дійти до Москви та Сталінграду, а також повернутися в Берлін. Натомість "друга армія світу" за майже аналогічний період дійшла від Донецька до Покровська.♣️ Яким чином американські партнери вважають такий "черепаховий наступ" козирем — зрозуміти складно. Хоча, звісно, і ми не в змозі за нинішньої конфігурації сил звільнити всі міжнародно визнані території. 🤷🏻♂️ В цілому, якщо великих змін не буде, то для окупації всієї Донеччини кацапам треба буде не менше 3 років. І в чому тут козир — пишіть у коментарях до публікації.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат