Source
Львів моніторинг🌺 | Ну що ж, поки ви там кайфуєте, чілите чи їсте паски, ми пережили черго...
384 Views/Reach
2026-04-06 11:05
Message №6470
Ну що ж, поки ви там кайфуєте, чілите чи їсте паски, ми пережили черговий місяць війниЦей пост трошки з запізненням, знову, але вибачайте, буду старатись випускати вчасноМи пережили перший місяць весни, трошки потеплішало, скоро літо, і це не може не радуватиА що точно не радує, це те, що наш ворог досі існує, і, на жаль, нагадує нам про це кожен день. Уже всім напевно зрозуміло, що МіГи, після ймовірного ремонту почнуть вилітати частіше, і частіше будуть удари кинджалів під час ракетних так. Зараз вже йде весна, ворог всеодно продовжує удари по енергетиці. На мою суб'єктивну думку, в яку ви можете не вірити, я думаю, та принаймні сподіваюсь, що цього року, ближче до осені, ворог зробить павзу в застосуванні стратегічної авіації. Але шахедів в той період може бути більше, тому що буде акцентЯ вам дякую за те, що продовжуєте слідкувати по при все, ми продовжуємо роботу разом💬 Комбінований удар 7 березня:480 БпЛА, 14 КР Калібр, 13 БР Іскандер-М/С-400, 2 КР Циркони💬 Комбінований удар 14 березня:430 БпЛА, 25 КР Калібр, 24 КР X-101, 13 БР Іскандер-М/С-400, 4 КР X-59/69, 2 КР Циркони💬 Комбінований удар 24 березня:948 БпЛА, 18 КР X-101, 7 БР Іскандер-М/С-400, 5 КР Іскандер-К, 4 КАР X-59/69/31,💬 Комбінований удар 29 березня:442 БпЛА, 1 АБР Кинджал.⚡ Кількість застосованих цілей по Україні за місяць:Цього місяця було застосовано:🛵 ~ 6500 БпЛА🤩 ~ 42 X-101🌟 ~ 39 Калібрів❗️ ~ 39 Іскандер-М/С-400❗️ ~ 1 Кинджал🚨 Тривожились ми цього місяця 10 разів:🤩 8 разів через Міг-31К🛵 3 рази через шахеди 🤩 2 разичерез КР*Іноді загрози накладувались одна на одну, тому тут вказано причини, які були перші при оголошенні ракетних небезпек🌟Львів моніторинг