Source
Відключення електрики. Львів та область. Електрика. Вода. Є світло? | ️ Ситуація з енергетикою по Україні станом на 4-7 грудня 2025 рокуОтже...
1 070 Views/Reach
2025-12-07 09:44
Message №1575
⚡️ Ситуація з енергетикою по Україні станом на 4-7 грудня 2025 рокуОтже повертаємось до коротких зведень. рф відновила удари по егергетиці після невеликої паузи. Останні тижіні удари були лише в прифронтових областях або ж по портах Одещини.Зібрали новини та проаналізували повідломення як ворога так і наших моніторинг та новиних каналів. Били по магістральних підстанціях, про захист яких розповідали у нас досить часто. Насправді покаже час чи допоміг захист. Оновлення по регіонах:➤ Херсонщина:• Повністю виведена з ладу Херсонська ТЕЦ. Десятки тисяч людей без тепла.➤ Київ та область• Масовані удари по енергетиці біля Фастова та залізниці на протязі двох останніх днів — перебої зі світлом у столиці та області. • У Білій Церкві — удар по ТЕЦ.➤ Житомирщина• Удар по високовольтній підстанції з якої виводиться потужність з АЕС➤ Дніпропетровщина• Катастрофічна ситуація на Зеленодольській ТЕС — 8 балістичних ударів + ~25 «Шахедів».➤ Львівщина• Удар по Добротвірській ТЕЦ, пожежі на підстанції у Стрийському районі.➤ Полтавщина• Масовані удари Кременчуцькій ТЕЦ та залізничній станції сьогоні вночі• Удари по газовій інфраструктурі➤ Чернігівщина• Пошкоджено кілька енергооб’єктів.• У Чернігові — влучання по ключовому об’єкту теплоенергетики.• У Сновській та Ніжинській громадах — удари по енергетичній інфраструктурі.➤ Одещина• Пошкоджений об’єкт енергетичної інфраструктури біля порту-----Що пишуть ворожі канали:(може бути частково перебільшеною або пропагандистською, вказують якусь неймовірнку кількість ракет і БПЛА)Ворог заявляє про «удари по ключових енергетичних вузлах», зокрема:🔻 Підстанція “Західноукраїнська” (Ходорів) ніби як атакували «Х-101» та «Shahed».🔻 Підстанція “Київська” 750/330 кВ (Наливайківка) заявляють про «2 Кинджали», «Х-101» та «Shahed».🔻 Добротвірська ТЕС / ПС (Львівщина) нібито «Х-101» та «Shahed».🔻 Зеленодольська ТЕС (Дніпропетровщина) пропагандисти пишуть про атаку «Іскандер-М» та «Shahed».🔻 Підстанція “Запорізька” (Вольнянськ) нібито вдарили «Іскандер-М» та «Shahed».🔗 Підписатись | 💬 Чат