Source
Микола Іщук / РВ ФДМУ | Взяв участь у важливому заході – Форумі ріелторів! 🤝Це була дійсно мас...
378 Views/Reach
2025-10-16 14:51
Message №2909
Взяв участь у важливому заході – Форумі ріелторів! 🤝Це була дійсно масштабна та представницька подія, яка зібрала понад 450 учасників — ріелторів, юристів, забудовників, представників будівельних компаній та інших. Дякую за чудову координацію Форуму Ніні Бенях, голові ГО «Львівське Об’єднання Ріелторів»!Особливо хочу наголосити на важливості нашої нещодавно укладеної Угоди про співробітництво та партнерство між РВ ФДМУ та ГО «Львівське Об’єднання Ріелторів». Ця співпраця є ключовою для прозорої приватизації та ефективного функціонування ринку держмайна.Також щиро вітаю усіх, кого відзначили! Особливі привітання:• Кращому ріелтору року — Любомиру Жмінковському!• Відзначеним нотаріусам — Олександру Моргуну та Олександру Дячуку!✅ Вважаю, що ріелторська діяльність має бути регульованою на законодавчому рівні. Це критично важливо для захисту прав споживачів, підвищення професійного рівня учасників ринку та викорінення "сірих" схем.Працюємо далі над цивілізованим та прозорим ринком нерухомості!