Source
Луцьк бентежний | Як нарахують плату за воду у червня після зміни тарифу?Із 18 червня 20...
2 320 Views/Reach
2026-06-18 10:23
Message №20753
🚰 Як нарахують плату за воду у червня після зміни тарифу?Із 18 червня 2026 року набув чинності новий тариф на централізоване водопостачання та водовідведення. Тому в червневих платіжках спожитий обсяг води розділять між старим і новим тарифам, — пише представник Громадянського руху «СВІДОМІ» Андрій Лучик у своєму телеграм-каналі.❓Як це працює?Приклад:🔺 Показник лічильника на 1 червня – 976 м³🔺 Показник лічильника на 1 липня – 980 м³Отже, за місяць спожито 4 м³ води. Оскільки тариф змінився посеред місяця, підприємство визначить середньодобове споживання та розподілить обсяг між двома періодами:🔺З 1 по 17 червня (17 днів) – діятиме старий тариф.🔺 З 18 по 30 червня (13 днів) – новий тариф.У наведеному прикладі:🔹 2,27 м³ буде нараховано за старим тарифом;🔹 1,73 м³ – за новим тарифом.Тобто в червневій платіжці фактично застосують два різні тарифи залежно від того, коли була спожита вода. Такий порядок нарахування діятиме для всіх споживачів, чиї показники охоплюють період до та після 18 червня.✈ Луцьк бентежний | Надіслати новину