Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Енергії дня
Added 06 Dec 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Number of subscribers: 579
Photos: 1,910
Videos: 161
Links: 119
Description:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Source

Енергії дня | 4 травня. Доброго ранку! З початком нового тижня! Найприємніша новина:...

Telegram community logo - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
174 Views/Reach 2026-05-04 04:34 Message №5219
4 травня. Доброго ранку! З початком нового тижня! Найприємніша новина: тепло прийшло, практично літня спека. І це одразу дало новий настрій. Ми ніби перестали чогось чекати і почали активно рухатися. І саме цей тиждень буде відносно спокійним, хоча і багатим на різні новини та події. Але вже треба звикнути: тихого, спокійного, застійного життя вже не буде дуже довго, за прогнозами аж до 2030 року. Тож не чекаємо, робимо висновки і йдемо до своєї мети. Нашому поколінню випало так, поколінню наш мам інакше, бабусь - тим більше. Тож віримо, що нашим дітям, яким зараз нелегко, буде легше в майбутньому. Та й все це дає розвиток, який ми бачимо на кожному кроці і в кожній галузі. І далі буде…А день сьогодні буде за своїми енергіями відносно спокійний. Головне зараз помічати і відмічати для себе красу навкруги, насолоджуватися квітами, милуватися зеленими краєвидами, чути чарівний спів пташок, ніколи вони не співають так завзято, як весною. Я вже і жаб чула. Не пропустіть, бо саме це зараз є найважливішим. Все наповнене енергією кохання, любові та продовженням роду. А це найсильніша енергія нашого життя. Помічайте свою власну красу і красу людей, які нас оточують. Не подобаються ці люди? Чому вони в досі поруч з вами? Ви вирішили, що ви їх виправите? Що вони зміняться? Чи що воно розсмокчеться само собою? Це ще одне правило щасливого життя: нам повинно подобатися все, що маємо, якщо є невдоволення, то міняємо. Навіщо терпіти? Ми сьогодні будемо напрочуд чутливі і сентиментальні. Це теж потрібно. І весною особливо хочеться кохання, тож даруйте його собі. Розквітайте. Нехай воно сьогодні та й завжди буде нашим натхненням. Не важливо скільки нам років. Не важливо, що йде ця клята війна. Кохання та любов все переможуть. Бо головне - це наша душа. Памʼятаєте? «Я в серці маю те, що не вмирає».Налаштовуйте себе саме так на цей тиждень та й на увесь травень. Допомагайте війську, дякуйте за все, що маєте і будьте щасливими. P. S. Я дякую тим, хто вчора був на зустрічі, ми говорили про те, де втрачається енергія і як себе наповнити. Кому цікаво, пишіть, я надішлю посилання на запис.