Source
Енергії дня | 21 лютого. Доброго ранку! Сьогодні знову буде багато сонця, почне капа...
156 Views/Reach
2026-02-21 06:07
Message №5090
21 лютого. Доброго ранку! Сьогодні знову буде багато сонця, почне капати з дахів, а птахи влаштують шумну метушню. І хоча поки що мінус 15, зовсім скоро, ніби вже в понеділок, буде такий очікуваний плюс. Важка зима і дуже довга, хоча за календарем вона буде продовжуватися ще тиждень. Скільки реально? Побачимо. Але закінчення буде безперечно. Сьогодні в нас повинно бути багато енергії, якщо це не так, то десь ми її втратили: може в пустих балачках або сидінні в соцмережах і написанні критичних коментів, або перегляді чогось страшного, неприємного чи жалісного. Думаю ви в курсі, що це неймовірно виснажує і витягує всі життєві соки, робить нас вразливими і що все обовʼязково повертається нам назад і боляче бʼє по найвразливішому. Тож як відчуєте енергію, то направляйте її на справи, які відкладали, які робити не хочеться, тому що вони важкі або неприємні. Сьогодні все вийде. Зберіться з силами і починайте, колись потрібно це завершити, чому не сьогодні? Ми часто відкладаємо те, що не виходить, що дратує. І воно накопичується, обростає чимось неприємним, про що навіть думати не хочеться, а потім розгрібати це буває важко. А якщо залишимо, то воно починає тягнути з нас енергію, ніби ми попадаємо від нього в певну залежність, бо коли згадуємо, то подумки сваримо себе або дратуємося. І намагайтеся сьогодні допомагати слабшим, тим, хто немає сили з чимось впоратися або захистити себе. Але є дві умови: допомагаємо тільки тим, хто просить, тож вчиться просити, якщо допомога потрібна вам, і робіть все від душі, щиро, по совісті. Це дасть нам енергію та сили на всі наші подальші справи. І трансформаційні процеси, які завжди відбуваються в цей день, пройдуть набагато легше. Кожен день місячного календаря, за яким я живу, має свої символи, інколи їх буває декілька. Сьогодні, наприклад, день Єдинорога, істоти міфічної та благородної. Існує легенда, що коли Адама і Єву було вигнано з Раю, Бог дав вибір Єдинорогові: залишитися в Едемі чи вирушити з людьми. Єдиноріг обрав друге і назавжди отримав благословення на співчуття та допомогу. І коли людина вирішує протистояти чомусь дуже великому і страшному, на допомогу приходить саме він - Єдиноріг. Тож саме сьогодні добре протистояти злу, своїм страхам. І якщо наші справи чесні та благородні, то він обовʼязково прийде на допомогу, просто покличте його. А нам треба допомагати нашим воїнам, яким завжди нелегко, а зараз, в морози, через усе те безладдя, що відбувається в світі, через всі безперервні зміни, хаос, який намагається перетворитися на систему, через всі ці зміни в суспільстві, ще важче. Тож дякуємо і допомагаємо. Щастя всім!🦄🐗5 місячний день. 21 лютого 08.07 ➡️ 08.24 22 лютого. 🌙 в Овні. Сили прибувають. Енергія також. В нас повно сміливості. Ми не бачимо перепон. Скористайтеся моментом і поправте те, що зробили погано. Символ: Єдиноріг. Кабан, що риє землю. Олія для вогню.