Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Продавай | Луніна Олена
Added 14 Jul 2024

Продавай | Луніна Олена

@luninamarketing
Number of subscribers: 3 150
Photos: 905
Videos: 101
Links: 443
Description:
Всі навколо вас мають якісь навички та знання, але заробляють багато тільки ті з них, хто вміють продавати) В цьому каналі я ділюсь порадами та покроковими інструкціями з продажів, щоб ви заробляли більше Працюю онлайн з 2014 @lunina_help
Source

Продавай | Луніна Олена | Листопад став першим місяцем, коли я вела відлік витрат та доходівАбо ...

Telegram community logo - Продавай | Луніна Олена Продавай | Луніна Олена @luninamarketing
802 Views/Reach 2024-11-30 18:00 Message №1228
Листопад став першим місяцем, коли я вела відлік витрат та доходівАбо рубрика «хроніки фінансово НЕграмотної» 🤣🤣 Так, зізнаюсь – я вже півтора роки не знаю точно, скільки ми з чоловіком заробляємо або залишаємо в магазинах Чому? Причин декілька:🔹 Я ненавиджу економити А в мене довгий час була асоціація, що рахувати всі витрати треба тільки для того, щоб десь потім ужатися 🔹 Я прихильник підходу «треба більше заробляти» 😄🔹Не було мети – навіщо мені ця довбатня Звичайно, в нас є фінансова подушка, ми не юзаємо споживчі кредити, в нас на картках завжди достатньо грошейТа і взагалі в мене в голові завжди працює «внутрішній бухгалтер», який рахує, чи витратили ми за день менше, ніж заробили 😂😂Умовно, зробила пару сторітелів – ну добре, іди купуй собі цей костюм 😁Але нещодавно ми з чоловіком вирішили, що хочемо починати інвестувати, щоб мати пасивний дохід і не залежати від роботи І от тоді питання того, щоб записувати свої витрати, перестало бути складним. Тепер треба знати, скільки нам вистачає на комфортне життя, і скільки ще треба заробляти, щоб вкладати кошти кудись ще Тепер проблема залишилась одна – більшість категорій червоні 🙃Але це перший місяць, +ми себе не обмежуємо, а чисто слідкуємо за витратами Подивимось, куди нас приведе ця нова звичкаА ви як – рахуєте витрати, чи теж живете за принципом «3 записали, 2 в уме?» 😝