Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Продавай | Луніна Олена
Added 14 Jul 2024

Продавай | Луніна Олена

@luninamarketing
Number of subscribers: 3 149
Photos: 905
Videos: 101
Links: 443
Description:
Всі навколо вас мають якісь навички та знання, але заробляють багато тільки ті з них, хто вміють продавати) В цьому каналі я ділюсь порадами та покроковими інструкціями з продажів, щоб ви заробляли більше Працюю онлайн з 2014 @lunina_help
Source

Продавай | Луніна Олена | Питання рівня дитячого садочку ☹️Або що я ненавиджу в освіті та інфобі...

Telegram community logo - Продавай | Луніна Олена Продавай | Луніна Олена @luninamarketing
474 Views/Reach 2025-09-27 17:54 Message №1608
Питання рівня дитячого садочку ☹️Або що я ненавиджу в освіті та інфобізі Для тих, хто (як і я) пропустив всі срачі, даю контекст – вчора я побачила в тредс, що одна з блогерок на своєму навчанні відмовилась відмовилась відповідати учню «Це питання рівня дитячого садку» – якось так було написано І я от ходила весь день, не розуміла, чому мене так це вибісило А тепер розумію😐Я ЗАДОВБАЛАСЬ ВІД ТАКИХ ФРАЗ ЩЕ В ШКОЛІ😐Я памʼятаю, як треба було пʼять разів подумати, перш ніж поставити своє питання вчителю, бо: «ми ж це вже проходили» І бачу зараз, як мої учні соромляться ставити питання, бо самі ж вважають їх недостатньо… гідними? Бляха, вже і до питань «синдром самозванця» дійшов Тому моя думка така: 👉 Зі сторони учня – я заплатила гроші за фідбек і я маю право його отриматиНавіть якщо я питаю щось, що можна знайти в гуглі – МОЖЛИВО Я ПРОСТО ХОЧУ ДІЗНАТИСЬ ДУМКУ НАСТАВНИКА 👉 Зі сторони викладача – панове, нам з вами треба розуміти, що чисто фізично після першого перегляду неможливо запамʼятати більше 10%. І буде добре, якщо це будуть найважливіші 10%🤣Тому навіть якщо людина питає про щось, що було в курсі – давайте надавати відповідь хоча б у форматі «це було в такому-то уроці»А як у вас з фідбеком на курсах, які ви проходили? Діліться досвідом 👇