Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЛукаШоу
Added 14 Jul 2021

ЛукаШоу

@lucashow_tv
Number of subscribers: 314
Photos: 732
Videos: 27
Links: 936
Description:
Друже! Це я, Кирило Лукаш. Актор, журналіст, громадський діяч. А це - мій канал в Телеграмі. Бо політика інших соц.мереж не завжди відповідає потребам, позиціям і висловлюванням. Тут анонси подій, рекомендації, звіти, думки і рефлексії. Чекаю на каналі!
Source

ЛукаШоу | ​🎬 Подивився третю, заключну на поточний момент серію "Вартових Галакт...

Telegram community logo - ЛукаШоу ЛукаШоу @lucashow_tv
57 Views/Reach 2023-05-06 12:10 Message №217
🎬 Подивився третю, заключну на поточний момент серію "Вартових Галактики"#рекомендації_Лукаша Це найсумніша з найсмішнішої трилогії у всесвіті Марвел. Я люблю "Вартових Галактики" за гумор і завзяту подачу. І тут напеано справа в балансі: очевидно, що хуліганства більше в Дедпулі, а гумору часом більше в історіях про Тора (тільки не в останньому), але саме в "вартових" баланс такий, як мені треба. Тут все саме так і в тій пропорції, як я очікую у кіноатракціонах від Марвел.Але в третій частині історії про до всього іншого творці додали добрячу дрібку щему. Нам розповіли болючу історію минулого Ракети, а паралельно зафіналили усю трилогію так, що теперка хочеться чимдуж швидше дізнатися чи буде нова трилогія чи хоча б серія про Зоряного лорда&ko...Зрештою, всім, хто як і я, вважає, що кіно має бути різним і в коміксах на екрані, в цих кіноатракціонах немає нічого поганого - рекомендую йти і дивитися.Дозвольте собі розраду на 2,5 години, якщо вже в театри в Харкові вас не дуже пускають найрозумніші, найтурботливіші чиновники....🎞Стрічку можна подивитися в Харкові в усіх кінотеатрах, що нині працюють. Я люблю затишний з невеличкими залами Palladium, що на розі Костюринського провулку та майдану Конституції.🎥А ще в Харкові ще працюють Multiplex у "Нікольському" та в ТРЦ "Дафі" на Салтівці; "Планета кіно", що у ТРЦ "Французький бульвар"; Filmax, що в ТЦ "Клас" на Холодній горі....А ще кажуть, що працює Дельфінарій і Зоопарк... Тільки очевидно виключно мені в театрі Шевченка грати для вас неможна. Але про це поговоримо іншому разом, але поговоримо обов'язково!!!