Source
Кореспондент Лубни | В зв'язку із відсутністю електропостачання по місту, роботу всіх об'...
211 Views/Reach
2026-01-31 09:25
Message №16339
В зв'язку із відсутністю електропостачання по місту, роботу всіх об' єктів КП "Лубни-водоканал" призупинено.Наразі на генераторах працюють каналізаційні насосні станції КП "Лубни-водоканал" ( їх на балансі 12 шт в різних районах міста) та очисні споруди ( 2 шт) для термінової відкачки та очистки стічних вод.Водозабірні майданчики 1, 2, 3;Свердловини Автомаш та Терни;Підвищувальні насосні станції 1, 2 , 3, 4, 5працюють згідно графіку подачі води до міської мережі:‼️ВЗМ № 1,2,3:Вечір: 18.00 - 22.00Ранок: 6.30 - 10.30‼️Автомаш:День: 17.00 - 22.00Ніч : 24.00 - 12.00‼️Терни:Наповнення башти о 17-00 годині.Перед подачею води в місто генератори працюють для наповнення водопровідної мережі (близько 2-х годин) та для наповнення резервуарів чистої води на ВЗМ❗️У разі змін у графіку подачі води буде зроблено додаткове оголошення.❗️ В разі відновлення електропостачання, відразу ж буде відновлено роботу всіх об'ектів КП "Лубни-водоканал" (система наповнюється орієнтовно 2 години) і графік подачі води в місто на генераторах буде скасовано.Твій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_lubny_bot