Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ukr. Music/Art Propaganda
Added 06 Jan 2025

Ukr. Music/Art Propaganda

@love_music_ukranian
Number of subscribers: 119
Photos: 46
Videos: 7
Links: 53
Description:
Українська пропаганда музики і мистецтва Локація: Вінниця По усім питанням: @andryha2008 Всі права на музику належать її власникам!
Source

Ukr. Music/Art Propaganda | Бажаю міцного Поки ми тримаємо фронт на Запорізькому напрямку, у нас т...

Telegram community logo - Ukr. Music/Art Propaganda Ukr. Music/Art Propaganda @love_music_ukranian
174 Views/Reach 2026-03-12 07:40 Message №133
Бажаю міцного Поки ми тримаємо фронт на Запорізькому напрямку, у нас трапилась ситуація, при якій знову буду просити вас про допомогу. Переїзжаємо в нову хату. Там взагалі то все нормально, проте зовсім немає ніяких меблів, столів, стільців. Плюс проблеми по електриці та опаленню, які нам потрібно буде вирішити. До цього ми жили в місцях де хоч якісь меблі були. А тут нам буде так важко, з цим, як ще важко не було. Плюс зараз в нас занадто багато роботи, і нам потрібно розгорнутися як умова швидше. Тим паче що нам ще 3D принтер обіцяють, ще одна проблема на наші і до того загружені голови. А також я буду розгортати виробництво акумуляторних батарей для радіостанції на базі своєї майстерні.Ваші гроші будуть витрачені на: 1. Столи, стільці (в ідеалі туристичні, розкладні, високі, але стійкі і не такі щоб розлізлися на запчасті при навантаженні в 5 кг). 2. Електрика+сантехніка. То все таке, то все фігня, але реально потрібно багато метрів ПВС (ШВВП) 2х1.5 мм. Це основний розхід на цей пункт. 3. Великий розбірний стелаж. Або краще два. Бачив такі у Епіцентрі. Нам доведеться платити за це помешкання (воно реально велике) 12к грн в місяць + комуналка. Також палива не дають, а їздити потрібно і багато. Заправляємо транспорт також за свої. Саме тому я і прошу вас про допомогу, бо самі не витягнемо при таких витратах. Банку відкриваю на 15к, а там буде видно. Цього точно повинно вистачити. Банка в коментарях. Звіт - надам обов'язково! Слава Україні!