Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑
Added 14 Jul 2024

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑

@longread_rock_n_roll
Number of subscribers: 549
Photos: 330
Videos: 14
Links: 491
Description:
Лонгрідна та лаконічна форми мають співіснувати разом! Підтримка автора та спільноти: Long Read Rock'n'Roll | Номер Картки МоноБанки | 4441 1111 2563 6005 МоноБанка спільноти Long Read Rock'n'Roll - https://send.monobank.ua/jar/8Fc8bTjxyV

👥 Number of subscribers

549
Average/Day:: -1
Average/Week:: -3
Average/Month:: -4

👁️ Average views per message

248
Average/Day:: 155
Average/Week:: 489
ERR: 45.17%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 2
Week average: 0.6
Average per day: 0.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Народе, переважна більшість із Вас, скоріше за все, не знає, що Ваш адмін (тобто я) виховувався олдовими піджанрами металу та року (hard rock, heavy, power, death, black etc.). Платівки деяких представників тих епох я переслуховую і сьогодні, отримуючи від цього процесу задоволення і приємний післясмак. Чому я про це пишу? Справа в тому, що протягом цього року, принаймі в рубриці “Річниця”, я хочу продовжити згадувати ті релізи, які мали на мене вплив і формували мене як музичну особистість. Водночас, інші жанри також будуть представлені повною мірою - просто хочу віддати належне всім музичним дідусям (і навіть бабусям).   Проте, мене цікавить і об’єктивний бік даного питання. Виходячи із вищенаписаного, попрошу Вас нижче проголосувати з ціллю отримання мною фідбеку. Свої думки залишайте в коментарях. Подякував. 🙌 🚀P.S.: завтра хочу релізнути один невеличкий допис (якраз про 20-ту річницю альбому одного німецького heavy/power колективу), а на вихідних завершу рецензію на вітчизняний електронний дует (цікаво буде почитати Ваші коментарі щодо цього проєкту).🚀
telema I announcement I podcast part 1 По-перше, хлопці із франківського гурту Telema сьогодні вранці анонсували нову композицію зі свого майбутнього повноформатного альбому - трек отримав назву “Карма” і з’явиться на музичний світ вже 16 січня. Дане музичне полотно стане третім за рахунком пазлом нової картини-платівки - з першими двома ми мали змогу ознайомитися восени минулого року. Якщо Вам цікаво, то можете перейти за посиланнями в кінці даного речення і почитати про мої власні роздуми щодо цих двох композицій - “Кінець” та “Бедтріп”. Із щирою цікавістю очікую на реліз майбутнього LP, так як Telema вже давненько зайняла свій слот у моїй особистій музичній колекції, отримавши від мене статус одного із найцікавіших та найперспективніших гуртів України. 🎙 Карма I pre-save link part 2 По-друге, продовжуючи тему про вже згаданий у попередньому абзаці колектив, хотів би порекомендувати один юний подкаст, що висвітлює та досліджує музичну сферу Івано-Франківська. Одним із гостей якраз і став вокаліст Telema - Влад Кулій. Доволі приємна атмосфера та достатній рівень інформативності, як на мене. Переконаний, якщо подкаст буде набирати аудиторію, то прямо пропорційно буде підвищуватися і загальні технічний та структурований його рівні. Цікавим аспектом є те, що автори подкасту планують не концентруватися виключно на музикантах, а й запрошувати до себе в гості представників інших граней музичної площини (організаторів, технічних спеціалістів, саунд-продюсерів, коучів). 🎬Music Please IF I podcast link
💼 hackedface I SEASHELL I EP I 2025 🔑 Хлопаки із hackedface не стали очікувати поки новий музичний рік набере необхідних релізних обертів і, як наслідок такого рішення - в дискографній скарбниці колективу вже красується новий EP під назвою “SEASHELL”, днем народження якого стало позавчорашнє 09 січня. Так, у просторі свіжої EP-шки ми віднайдемо вже знайомі слухачам три композиції, які виходили ще в минулому році і яким я вже присвятив відповідні дописи - мова йде про “but wait”, "live like a saint/die like a sinner" та "coffe latte" (кожне посилання праворуч телепортує Вас до моїх роздумів про відповідні композиції). Водночас, хлопці приберегли для нас ще пару нових треків, а також інтро та інтерлюдію. Не дивлячись на те, що предметніше і детальніше про творчість hackedface я буду говорити в майбутньому об’ємному огляді, все ж таки, лаконічно хочу мовити наступне: якщо прикликати у цей абзац своєрідну метафоричну форму, то моя думка щодо нового релізу буде обертатися навколо порівняння двох наявних EP гурту з карпатськими водними потоками, де “optional/mandatory” (дебютний EP) - це бурхлива, трішки хаотична, гірська річка в прекрасних декораціях навколишнього середовища, що стрімко несе свої води опісля масивних опадів, тим самим очищаючись та з часом заспокоюючись, а свіжий “SEASHELL”, в свою чергу - це вже повноводна та розлога річкова іпостась, яка приковує погляд своїми поважною розміреністю та широкою ходою. “Сергій, а можна без оцих твоїх всіх метафор…?” Можна - свіжий EP для мене є ілюстрацією широкого кроку вперед. А які у Вас думки виникли після прослуховування даного релізу?) Які композиції емоційно зачарували та осіли в пам’яті?) Буду чекати Ваших відгуків та реакцій. 🍻 🎁 hackedface I bandlink 🔑
Протягом крайніх трьох років патерн мого культурного сприйняття зазнав значної трансформації - певен, що і Ваш також. Весь динамічний спектр-куб минулих вподобань та захоплень зупинився в одну мить, втративши навіки свій обертовий момент і, як наслідок, перетворився на своєрідне чорно-біле фото в обіймах статичного стану. Проте, через короткий проміжок часу сформувався новий спектр-куб, грані якого почали переливатися вже з чітко окресленим українським культурним забарвленням. Проходили дні, тижні, місяці… Мої соціальні мережі наповнювалися доволі еклектичними добірками різних спільнот та каналів, які демонстрували доволі щедрі багатогранність і креатив у площинах наповнення та оформлення. Одну із таких добірок я і хочу Вам сьогодні порекомендувати! Тут є достатня частина спільнот, на які я і сам підписаний (переважна більшість - музичного напрямку) і назви яких Ви вже не раз чули від мене. Тут представлені різні вектори: музика, кіно, література, історія, мистецтво, просвітництво. Відкривайте ось цю папочку, ознайомлюйтеся, підписуйтеся та діліться з друзями - там дійсно багато цікавого контенту! Виводжу посиланнячко ще раз окремо - добірка культурно-просвітницьких україномовних спільнот!Всім гарного дня та мирного неба! 🍻
hackedface - live like a saint/die like a sinner (2024 single)моє дебютне враження...... від синглу-свіжачка під назвою "live like a saint/die like a sinner" за авторством ужгородського хакнутого обличчя наразі має статус стримано позитивного, не більше. Ні, всі власні патерни гурту в наявності і раціонально працюють в рамках спільної справи, даруючи всім слухачам, зокрема і мені, ще одну творчу hackedface-ітерацію, але якщо суб'єктивно - цього разу я зустрів не так багато елементів та їх поєднань, здатних повною мірою запалити обрядове вогнище моїх емоцій.якщо зайти в метафоричну площину, задля формування та висловлення моєї власної думки, то вийду я звідти з ось таким текстом: крокуючи по мистецькій hackedface-галереї, яка налічує вже чимало картин-пісень, я досить часто зупинявся біля кожного з обраних мною полотен і занурювався у його сетинг-наповнення - крайньою ілюстрацією подібного явища стала попередня робота колективу під назвою "but wait...", післясмак якої й досі відчутний; біля картини "live like a saint/die like a sinner" я провів менше часу, через декілька миттєвостей відвівши свій погляд у пошуках інших візуальних творінь...p.s.: anyway, з аранжуванням та семплуванням хлопці, як і зазвичай, "на ти" - особливо врізаються у мою пам'ять роботоподібні електронні вокалізи у просторі важких програшів - смакота. 🤌а Вам як? 🔵