Source
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | таксь, сьогодні з'явився "Inmate" - вже четвертий сингл з майбутнього ...
134 Views/Reach
2026-05-29 18:00
Message №1079
🍃 "...таксь, сьогодні з'явився "Inmate" - вже четвертий сингл з майбутнього альбому киян Season of Melancholy, реліз якого, схоже, вже не за горами..."__________Зараз я не буду розкривати всі свої наявні думки стосовно синглу-свіжака, але однією з них все ж поділюся з Вами. Власне, не те щоб дана музична формація хоча б колись відхрещувалася від різного штибу жонглювання гітарним мелодизмом, проте саме ось такої його грані я раніше не зустрічав - якщо що, то мову я веду про відкриваючий рифак, що миттєво відправляє мене у металкорні нульові роки.Сам факт поєднання канонічної для гурту метальної готики із вищезгаданими елементами додав, як на мене, доволі відчутну щільність аранжувальним текстурам. Як наслідок подібної інтеграції - загальна динаміка треку також добряче бустанулася, що не може не тішити, враховуючи мою слухацьку слабкість до подібної гітарної палітри.__________🍃 P.S.: "...якщо до самої композиції у мене немає якихось претензій, то ось над відео можна було б попрацювати ретельніше. Якщо вже і накладати студійку на лайвовий відеоряд, то робити це так, щоб розсинхронізація була мінімальною, якщо не відсутньою повністю - просто... вже під час дебютного перегляду в моїй голові швидко матеріалізувалася думка, що трек і відеосупровід крокують різними життями..."