Source
Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | Під час ветеранського форуму «Герої серед нас: від боротьби до відновл...
3 300 Views/Reach
2024-10-28 08:17
Message №2830
Під час ветеранського форуму «Герої серед нас: від боротьби до відновлення» ще раз від імені громади Чернігова засвідчив підтримку та повагу нашим Героям.Важливий захід, на якому представники влади різних рівнів мали змогу почути воїнів, їх потреби та з якими проблемами вони зіштовхуються, а також розказати, які кроки робляться в напрямку розвитку ветеранської політики. Дякую громадській організації «Серцевір» за запрошення та за все те, що вона робить для наших ветеранів.Важливим питанням для нашої громади є створення належних і якісних умов для фізичної та психологічної реабілітації воїнів після поранення та їх інтеграції в цивільне життя. Тому продовжуємо займатися облаштуванням відділень в міських лікарнях, оснащуємо їх сучасним медобладнанням.Спільно з ГО «Серцевір» працюємо над створенням, на базі колишньої поліклініки на вул. Пирогова, комунального закладу «Ветеранський простір», який працюватиме для психологічної реабілітації та соціальної адаптації ветеранів. Під час форуму представив присутнім керівника цього підприємства - Сергія Довбиша - Захисника України та ветерана.Держава робить важливі кроки у формуванні нової ветеранської політики і ми готові її підтримувати. Жити в своїх містах, відбудовувати їх, мати можливість допомагати Збройним Силам та планувати завтрашній день - все це ми маємо виключно завдяки сміливості та героїзму наших військових. Наше завдання - створити всі інструменти, потрібні їм для проходження шляху реабілітації та повернення в цивільне життя. Чернігів і надалі робитиме все необхідне для цього.