Source
Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | Попри важку зиму, роботу в аномальні морози та під обстрілами,працівни...
3 980 Views/Reach
2026-02-10 11:32
Message №3258
Попри важку зиму, роботу в аномальні морози та під обстрілами,працівники комунальних служб премій з бюджету міста не отримають.Я отримав офіційну відповідь на свою ініціативу. У ній чорним по білому написано:«Бюджет Чернігівської громади на 2026 рік затверджений розпорядженням начальника міської військової адміністрації Брижинського від 25.12.2025 №430.Наразі можливостей для збільшення затверджених бюджетних призначень немає».Тобто кошти є: • на премії непотрібній місту військовій адміністрації та її начальнику;І коштів немає: • для тих, хто у сильні морози і під час війни забезпечує тепло та воду; • прибирає місто, вивозить сміття і сніг; • забезпечує роботу транспорту; • ліквідовує наслідки ворожих ударів.Це справедливо?Це по-людськи?❗️Я пропонував рішення:виплатити за рахунок міського бюджету додаткову місячну зарплату не чиновникам,а тим, хто справді тримає місто на собі.Тим, хто забезпечує безперервну роботу в надзвичайно складних умовах.Але у цих будяків сьогодні інші пріоритети.Нагадаю: у Чернігові бюджет формується і затверджується одноосібно начальником військової адміністрації. І на зарплати та премії цій адміністрації він заклав 12 мільйонів 241 тисячу гривень.Ось і вся арифметика його «цінностей». Він чесно показує, кого поважає, а ким просто користується. Це не про нестачу грошей. Це про брак совісті та поваги до чернігівців.