Source
Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | Місто під постійними обстрілами, а військова адміністрація забула про ...
5 090 Views/Reach
2025-12-11 16:07
Message №3228
Місто під постійними обстрілами, а військова адміністрація забула про ППО, але на премії собі — гроші знайшли.Що найбільше сьогодні турбує чернігівців? Безпека.Але страх у людей не тільки через вибухи. Поки ті, хто відповідає за безпеку ховаються, люди лишаються без відповідей на головні запитання:• Куди пішли мільйони, виділені на оборону?• Чому місто не отримує захисту?• Що з укриттями? • Чому бюджет не купує дрони-перехоплювачі Шахедів? • Чому на посилення ППО, яка з останніх сил прикриває Чернігів, не передбачено жодної копійки? Люди думають, що дрони-перехоплювачі купує військова адміністрація. Насправді їх купують волонтери.❗️❗️❗️Я скажу відкрито те, що ці чиновники приховують:На ППО для Чернігова з бюджету міста Брижинський не дав ні копійки.Більше того, в коментарі для ЗМІ військовий адміністратор традиційно сховав голову в пісок. Брижинський каже, що питаннями ППО та захисту міста він не займається, а кому не подобається така позиція - хай йдуть воювати замість нього.А чим же він так зайнятий, якщо питання його захисту - не його повноваження? В адміністрації Брижинського: • дерибанять землю для свого «зеленого» оточення;• повчають освітян як працювати;• виписують собі та оточенню багатотисячні премії «під ялинку» Про ППО там нічого немає. Про безпеку міста — теж. Про звітність за бюджетні гроші — тиша.Крадуть. Мовчать. Ховаються. Ще раз: за рік міська військова адміністрація так і не виділила коштів на посилення ППО, а в останньому кварталі взагалі практично припинила підтримку ЗСУ з бюджету. Чернігів тримається не завдяки цим «будякам», а завдяки армії та нашим людям, їхній стійкості та вірі. І наше місто заслуговує на владу, яка тримає слово, працює в інтересах громади та думає про захист, а не про власне збагачення.