Source
Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | Підтримайте петицію: муніципальні доплати за роботу в «несприятливих у...
4 720 Views/Reach
2025-09-19 09:32
Message №3213
Підтримайте петицію: муніципальні доплати за роботу в «несприятливих умовах»Ще 27 серпня я направив звернення щодо внесення МВА змін до бюджету для встановлення муніципальної доплати вихователям дитячих садків і працівникам ПТУ «за роботу в несприятливих умовах». Це - повторна ініціатива: у лютому наша фракція спільно з управлінням освіти вже пропонувала доплату +1300 грн/міс, але військова адміністрація її відхилила. Враховуючи відсутність реакції вже понад три тижні, зареєстрував аналогічну петицію.Чому це необхідно: • Йдеться про аналогічні надбавки, як отримують вчителі за роботу «несприятливих умовах». Тобто, має бути єдиний стандарт для тих, хто щодня забезпечує навчання й безпеку дітей - від дитсадка до профосвіти. У дитсадках це постійні тривоги, укриття, відповідальність за найменших: за хвилини зібрати групу, вивести, повернути. • При цьому, в середньому вихователі отримують «на руки» 7-8 тис грн. - цього явно недостатньо за таких навантажень і відповідальності.Це не «бонус», а чесна оплата за постійні ризики та додаткову відповідальність.За тиждень - День вихователя. Вдячність міста має виражатися не в красивих словах, а у рішеннях і платіжних відомостях.❗️❗️❗️Підтримайте петицію:👉 «Щодо встановлення муніципальних доплат для працівників дитсадків та ПТУ міста»Підписати: https://petition.e-dem.ua/chernihiv/petition/view/2307Кожен підпис - це крок громади до поваги в платіжках для тих, хто тримає щоденний безпековий щит дитинства.