Source
Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | Вітаю всіх офіцерів, солдатів, персональний склад ОК «Північ» з 10 річ...
4 600 Views/Reach
2025-02-16 10:51
Message №3116
Вітаю всіх офіцерів, солдатів, персональний склад ОК «Північ» з 10 річницею створення!Дякую за захист Чернігівщини та України! Особливі спогади - про перші дні повномасштабного вторгнення, коли саме ОК «Північ» відповідало за захист Чернігівщини, захистили місто та вигнали ворога з нашої землі. Цей подвиг - назавжди вписаний золотими літерами в 1300-літню історію Чернігова.Сьогодні у них перший ювілей - 10 років від дня створення. Дякую за ці почуття гордості та безпеки.Саме 16 лютого 2015 року на базі військового містечка № 19 Чернігівського гарнізону було сформовано оперативне командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ. Першим Командувачем ОК був призначений генерал-майор Олександр Локота. В 2019-21 рр. ОК «Північ» очолював Герой України Валерій Залужний, 2021-23 - Почесний громадянин Чернігова, Герой України Віктор Ніколюк, а з 2023 року Герой України Дмитро Красильников. Ви - наш захист і наша гордість! Спасибі кожному з вас за вашу службу, за те, що наближаєте нашу Перемогу. Вічна пам‘ять всім військовослужбовцям, хто віддав життя за Незалежність та свободу нашої держави… Слава Україні!