Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут)
Added 14 Jul 2024

зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут)

@limitka88
Number of subscribers: 685
Photos: 6,110
Videos: 459
Links: 1,210
Description:
Приватне представництво українського косплею та безЛІМІТНИХ Підземель🥕 обговорення: https://t.me/+B-L1rG2PZX5hNjgy наліпки: t.me/addstickers/limito4ka88
Source

зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут) | За той час поки я випала з життя з хворобами злі нехароші феміністки в...

Telegram community logo - зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут) зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут) @limitka88
199 Views/Reach 2026-01-08 13:00 Message №7540
За той час поки я випала з життя з хворобами злі нехароші феміністки встигли пропхати зі своїми грантами купу реально корисних і крутих досліджень по жіночій фізіології/менопаузі/нейровідмінності у жінок... А, ну і корпорейшни побачили золоту жилу та почали нарешті випускати не всраті саплементи для підтримки жіночого здоров'я під час активних занять спортом. Думаю потім я не факт що захочу/наважусь про це говорити знову, тому..‼️TW: анатомічні подробиці захворювання‼️ Кулсторі вже трохи чули мої постійники коментарів.Коротко: одного дня три роки тому я випадково зробила знімок щелепи на предмет рандомного каріесу і після того... два роки вирізаю декілька поступових новоутворень, які виникали одне за іншим (інфа потребує більшого підтвердження але після всіх аналізів це найбільш імовірна причина) в наслідок необережності та, вибачте, похуізму на себе. Мінус грошіМінус здоров'яМінус менталкаПлюс 20 кілограм НОСІТЬ РЕСПІРАТОР БУДЬ ЛАСКА, ПІДБИРАЙТЕ ФІЛЬТРИ. БЕЗПЕЧНИХ КЛЕЇВ/СПИРТІВ/АЕРОЗОЛЬНИХ ФАРБ НЕМА. У ВСЬОГО БУДУТЬ НАСЛІДКИ.Мені пощастило що а) це не бісів рак і ми з лікарями вчасно скооперувались для лікування б) що я мала гроші на той час бо я цілком усвідомлюю що більшість людей з зарплатнею 10-15к (по моєму місту це +- середня) не змогли собі дозволити ці операції в) до того я активно займалась силовими тренуваннями і тіло вивезло навіть з минулою досить стрьомною історією хвороб.Я повертаюсь до тренувань, гайз. На правах людини зі зниженою витривалістю, зайвою вагою (вона мені тупо дихати заважає) і досвідом... хуйовим, але досвідом.Чи цікаво читати якісь прікольчики/інсайди та відкриття по цьому тут чи варто завести новий канал виключно для япінгу про креатинчики з вітамінками?