Source
Ліфлянчик. Блог ✌️ | Поясніть мені один "прикол".Заходжу в цю кав'ярню. Кажу:- Добридень. З...
575 Views/Reach
2024-11-14 09:01
Message №5806
Поясніть мені один "прикол".Заходжу в цю кав'ярню. Кажу:- Добридень. Зробіть, будь ласка, амерікано без молока.- Ми не робимо амерікано. Можемо запропонувати "фільтр" чи "доппіто".- Бляха, шо це.... йде пояснення...Я:- Добре. Зробіть "доппіто" це ваше.Поки розмовляв телефонлм принесли стаканчик з "плевком верблюда, шо жував кавові зерна" на донишці.Договорюю телефоном, підхожу до, дай їм Бог здоров'я барист:- Ребзя, налийте меню сюде ще гарячої води.- Ні.- Шта?- Це зіпсує смак кави.- Хлопці, це моя кава, я її оплатив і може робити з нею все, що захочу. Тож, будь ласка, налийте гарячої води мені в стакан.- Ні. Ми так не робимо.- Ок. Дайте мені окремо в стакані гарячу воду. - Ні. Бо ви нальєте її в каву.- WTF 😡- У нас правило. Ми не робимо амерікано.- Та пофігу. Правила це для індейців. Зробіть, будь ласка, як я прошу, бо смак вашої кави я навіть не відчую.- Ні.Крч, забрав я гроші і пішов із зіпсованим настроєм пити каву з присмаком картонного стаканчика на ОККО.Питання два:1. Шо за претензії до "амерікано"? Його полюбляє багато людей. Яка ваша справа?2. Шо за принципова позиція кафешки, щоб не зробити так, як просять? Все ж таки я клієнт і не прошу танцювати голими на барі. Попросив, бляха, склянку гарячої води.Це якась нова ресторатарна фішка "заї...и свого клієнта"?