Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ліфлянчик. Блог ✌️
Added 14 Jul 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Number of subscribers: 1 049
Photos: 2,430
Videos: 883
Links: 1,690
Description:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪
Source

Ліфлянчик. Блог ✌️ | Судова діджиталізація та суддів - пустодро... паперомарателів...От дек...

Telegram community logo - Ліфлянчик. Блог ✌️ Ліфлянчик. Блог ✌️ @liflanchyk
644 Views/Reach 2024-10-02 06:45 Message №5739
Судова діджиталізація та суддів - пустодро... паперомарателів...От декілька років в нас функціонує електронний суд. Можна подавати позови, докази та процесуальні документи онлайн. Навіть засідання можна проводити онлайн. Здавалось би, шо може піти не так? А може.В процесуальні кодекси додали норму, що в позові треба вказувати електронну адресу, що зареєстрована в електронному суді та, як для людини зі слабим розумом, писати:"Відомості про наявність електронного кабінету у позивача та у відповідачів ...".Якщо цієї фрази не написати, то по суті нічого не змінеться, небо об землю не вдариться і навіть в подальшому рішення не скасують, але коли суддя хоче показати, шо він не хоче розглядати справу, то він залише вам позов без руху. Ну да Бог з цим, але...Коли подаєш позов через електронний кабінет, то це ж за логікою означає, шо в тебе є електронний кабинет, інакше як би я подав позов через електронний кабінет, якщо в мене його немає, тож нашо це писати? Але вже не перший раз маю проблему з відкриттям провадження по справі, якщо цього не пишеш.Я не знаю як вам, але коли суддя залишає мені позов поданий через електронний кабінет, через те, що я в позові не написав, шо в мене є електронний кабінет, то в мене виникають сумніви стосовно розумових можливостей судді на будування причинно - наслідкових зв'язків.