Source
Ліфлянчик. Блог ✌️ | Якщо в Україні буде досягнуто мир шляхом перемовин, то це буде ганебни...
784 Views/Reach
2024-08-03 10:11
Message №5650
"Якщо в Україні буде досягнуто мир шляхом перемовин, то це буде ганебним перемир'ям, оскільки ми втратимо території, а ворог знову нападе через пару років".Насмілюсь не погодитись з цим твердженням.1. Якщо мир буде досягнуто, то це означатиме, що Україна зберегла свою державну суб'єктність. Тобто ми збереглись як держава, країна, народ зі свою культурою, законами та тралиціями. Крім того, тепер у нас з'явиться шанс почати з чистого листа та стати успішними і по справжньому вільними.Це означає, що ми вистояли перед потужним, хитрим, підлим ворогом і хоч пострадавши, але вибороли своє право на життя. 2. Стосовно того, шо вони знов нападуть.Згідно "безпекових угод" протягом наступних 10 років учасники цих угод зобов'язались створити в Україні флот, авіацію, танки, ракети, дрони та багато іншого. І ці угоди вже почали реалізовувати.Якщо українська держава додасть до цього створення вмотивованої кадрової армії, то через 2 - 4 роки у расії просто яєць не вистаче навіть на карті дивитись на територію України.Тож нападати вона не буде. Головне нам не профукати потенціал. В неї є ще претензії до Казахстану. І нажаль вирогідно вони наступні.