Source
Ліфлянчик. Блог ✌️ | Я та моя команда НЕ практикуємо в справах "мого чоловіка/сина/брата/др...
436 Views/Reach
2025-11-03 07:07
Message №6340
Я та моя команда НЕ практикуємо в справах "мого чоловіка/сина/брата/друга/хлопця/тощо забрали з вулиці ТЦК". Причин цьому декілька:1. Мова йде про протиправне викрадення людини, за що передбачена доволі сувора відповідальність, але враховуючи те, що поліція є співучасниками цьому, інструментів для захисту громадянина вкрай мало.2. Будь-який захист буде більш ефективнішим, якщо постраждалий готувався до цього: привів документи в порядок, зробив медичні виписки з діагнозами, отримав бронь чи відстрочку, знімав себе з розшуку в адміністративному чи судовому порядку і т.д. Якщо людина просто грала в "голодні ігри" з державою, морозячись від того, до чого її зобов'язали, то допомогти майже не можливо.3. Істерика. За допомогою часто звертається не сам постраждалий, а його близькі, що знаходяться в шоковому та істеричному стані. Це дзвінки посеред ночі, це крики, сльози та причитання, це перекладання відповідальності за те, що сталось на адвоката, це постійний психологічний тиск з боку клієнтів, який я вже не вивожу в силу свого віку чи втоми від роботи.То шо я раджу?1. Знайдіть адвоката, що спеціалізується на цьому піз...це заздалегідь. Укладіть з ним договір та звертайтесь до нього у разі ситуації СОС.2. Приведіть документи в порядок. Встановіть резерв, скасуйте штрафи та розшуки, зробіть обстеження, пролікуйтесь, потім пройдіть ВЛК.Вас буде легше спасати, якщо на рівні з незаконним "експрес-ВЛК" буде справжнє, зроблене раніше.3. Зберігайте спокій та спілкуйтесь з людьми, які намагаються допомогти, коректно. Емоції завжди тільки заважають.