Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - LifeIsYourArt
Added 13 Oct 2021

LifeIsYourArt

@lifeisyourart
Number of subscribers: 41
Photos: 8
Videos: 2
Links: 19
Description:
Театр ▪️Кіно ▪️Література ▪️ Музика ▪️Шо попало

👥 Number of subscribers

41
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: +3

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 47 26-06-05 22:02
Дочитана під балістику Забужко тиждень назад («Польові дослідження українського сексу») спонукала мене до роздумів про вік 😅Ні, серйозно, я читала цей текст вперше у віці десь 19 рочків, заходячи в свої дуже тривалі стосунки. Зараз я читала з цих же стосунків вийшовши і я майже того ж віку, що й героїня. У 19 книжка мені радикально не сподобалась Зараз я насолоджувалась кожною сторінкоюА книжка взагалі була написана в рік мого народження - 94Від подібності й незмінності деяких контекстів — лячноале я більше зачепилась за штучки тілесні, які в 19 я просто не зрозуміла, бо ніяк не моглаЄ глибока якась цілюща краса в природності цієї спадковості: ось я тепер займаю місце цієї дорослої жінки, тепер я — це вона і все що мене так дратувало тепер теж зі мною а ще я сильно відчуваю ієрархію прожитих днів, не досвідів, а саме просто факту різниці в тому, скільки разів розплющювала очі зранкуможна в життя стрибати стрімголов, як я робила тоді в 19, і це дарувало мені може трішки широти і емпатії, але часу, проведеного в світі і зі світом було майже вдвічі менше ніж зараз, і саме це, багаж часу, я відчуваю сильноІ я чую юність тепер не по словах, а у відношенні до часуВзагалі це нічого не змінює у взаємодії з людьми, я дуже обережна з якимись думками, що випадково введуть мене в якийсь ейджизм чи щось такеПросто спостереження, яке до мене робили мільйони людей, і от тепер помітила і яЗдається, саме ця частина непередаваного людського досвіду, який тебе як дурну змушує постійно «винаходити велосипед», також веде до циклічності воєнАле я не можу цього довести, просто є відчуття, що це повʼязано
👁 49 26-05-16 14:45
не виключено, що ця рекомендація тут через вразливий стан, в якому весь тиждень читала цю книгу через те, як вона лагідно взаємодіяла сьогодні з горем і втратою в меніале хай буде- мені видається, що читаю доволі багато текстів про війну, військових і цивільних авторів і авторок. я не читаю, щоб знайти свій досвід в них, в мене інші запити. тому так раптово, так неочікувано сталось глибоке впізнавання- краєм чуття я перечеплювалась за мейл гейз, але вперше не падаю, не вимикаюсь, не закриваю книгу, щоб повернутись до неї після розмов з собою про прийняття, бо цей погляд самоусвідомлений, цікавий- це книга дуже про бога. бог — частий гість української літератури останніх пʼяти років. напевно, ви знаєте, що я не релігійна людина, тому зазвичай мене не чіпляє ця тема і в найщемливіших з оповідей. тим не менш, я маю контакт, я часто молюсь, просто звикла, що мого бога не репрезентовано. можливо, впізнати себе в цій книзі — це розпізнати в ній свого бога- в книзі є психоделічні тріпи, персонаж з травмою і персонаж з діагностованим ментальним розладом. склалось враження, що автору треба було виправдати їх метафізичні досвіди раціональними. спочатку дратувалась, а потім ну … все ж я сама тільки те й роблю, що прикриваю магію прагматизмом, така реальність. зараз хочеться дати цьому доброти- я прискіплива до якості текстів. в 99% випадків з укрлітом я просто вірю в час і не лізу сильно судити. аж ось тут — класно написана проза, з великою кількістю прямолінійних посилань на грецьку міфологію і не меншою кількістю більш непомітних — на світову літературу і мистецтво загалом, ця книга добра стилістично, міцна, кмітлива і одночасно доступна. такий рівень читання, який для мене вже не про бейр мінімум, а про саме той «середній клас», наявність якого і робить, як на мене, національну літературу дійсно могутньою. я знаю, що все питання практики, часу, визнання авторів і їх підтримки на всіх етапах. але як же гарно, що ось воно вже тут, не потенціал, а втілене хороше письмо.я добре розумію, що це звучить з претензією на обʼєктивність, але нагадую, що ноуп, це субʼєктивна оцінка, справа лише мого смаку, моїх очікувань і саме моїх критеріїв якості)Дереш не став отак одразу моїм улюбленим українським автором, (а він, до речі, вже мав від мене такий титул в мої підліткові роки)), але ця книга — так, поки найсильніша з усіх написаних після 22року і прочитаних мноюзаради справедливості — непрочитаного в мене звісно все ж більше, ніж прочитаноготим не менш, якщо ви шукаєте зараз, що б вас провело крізь темряву, то ця книга може стати саме тим, що треба
👁 90 26-04-10 20:54
Від серця всім, хто любить фікшн, що оживляє історичні постаті та янг едалт Тільки тут дорослішання не випливає з послідовності подій в тексті, а стається в кінці як удар в груди і ріеліті слепЯ сильно плакала. Але я якраз знайшла куди розміщати поколіннєве горе, то може це через це Для контексту, головна героїня тексту — Вероніка Черняхівська, дочка Людмили Старицької, що дочка Михайла Старицького. Така собі непо бейбі в 1910их. Ми ходимо за нею, розслідуючи вбивства і читаючи з нею Оскара Вайльда (що було особливо смішно, бо дуже подібно до мого захоплення цим письменником і всіляким декадансом в підліткові роки))А ще не можу не помітити за собою, що це вже друга книга (перша — «Забуття» Тані Малярчук, що теж частково про 1910ті), де в мене є питання до стилю авторки і все одно це мені не заважає захоплюватись книгоюЯ якийсь вибірковий сноб 😅Словом, хто почитає, пишіть, обговоримо 🤗P.S. Нарешті є текст про Київ, який ізі дзеркалить «Дні Турбіних» Булгакова. Один час — паралельна реальність 🫣