👁 221
25-11-09 18:32
Всім привітик!🐈Я все вирішила повернутися та хочу з вами обговорити одну тему.🦋Що ви думаєте на рахунок того, що всі почуття в світі взаємні? 🎀🤩Мені на самому ділі ця теорія дуже симпатизуєДавайте спробую пояснити. Це звучить логічно, тому що енергія не можу уходити в нікуди, а почуття те таж сама енергія. І якщо ви щось відчуваємо що людини, то ми їй посилаємо цю енергію і вона її приймає. 🤩Приведу приклад, коли ви думаєте багато про людину, робите на неї розклад, то ви посилаєте їй свою енергію і з-за цього ви 90% будете снитися цій людині та вона починає так сама набагато більше про вас думати, згадувати про вас, а як ми знаємо думки та почуття дуже взаємоповʼязані. 🤩Я впевнена, що ви чули про те, що якщо багато робити розкладів на людину, то можна притягнути її до себе, і ось тут виходить дуже схожа ситуація.🕯Також, я думаю ви помічали, що ніби вже відпустили людину, але тут з нічого починаєте про неї думати - це означає що вона вас ще не відпустила)А що ви думаєте на рахунок цього?🐱