Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - let's talk
Added 06 Dec 2025

let's talk

@letstalkproject
Number of subscribers: 308
Photos: 4,510
Videos: 44
Links: 576
Description:
поговоримо? owners : @ssenxfr, @feei2k design : @ch44rla

👥 Number of subscribers

308
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -11

👁️ Average views per message

298
Average/Day:: 192
Average/Week:: 227
ERR: 96.75%

📊 Messages per Day

2.1
Last day: 0
Week average: 2.1
Average per day: 2.1

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,690 26-02-21 15:04
ᅠᅠᅠ ⇪ прохання поширити — популярна американська стрімерка, @.vanillamace, нещодавно відреагувала на відео російського бітмейкера та кілька його пісень. хоч вона завжди використовувала свою платформу та голос задля добра, наразі, вона просуває ворожу культуру. ⌦ ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО? — зараз, кількість підписників ванілли в тік тоці майже досягає пʼяти мільйонів, інстаграм налічує понад мільйон підписників, а стріми переглядають тисячі. глядачі з усього світу дослухаються до її думок та слідують прикладу стрімерки. ванілламейс є беззаперечним лідером думок, її дії вже можуть мотивувати тисячі глядачів слухати російську музику, просувати культуру, та фінансувати ворожу державу. тому ми маємо діяти . ⌦ ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ? — ми маємо використати наш голос, щоб ніхто не просував ворожу мову, музику та культуру. надсилайте повідомлення в інстаграм та на електронну пошту стрімерки. повідомлення копіюється при натисканні, проте змінюйте його зміст задля проходження фільтрації від спаму. hi vanilla! you reacted to a russian beatmaker and admired his songs. your actions upset those who suffer from russian attacks daily. with your actions, you motivate your viewers to listen to russian songs and thereby financially support the russian government. ⇧ @.vanillamace instagram / tik tok[email protected] email
👁 224 26-02-04 02:58
вибачте, але юмішипинг(коли ти в прямому сенсі та без жартів кохаєш вигаданого персонажа, щипереш себе з ним, заявляєш що це 100% канон і навіть творці це підтвердили та робиш свою кімнату ніби якусь кімнату одержимості) це якась дивна штуковина, мати бажання і інколи одружуватись на неіснуючому персонажі, в реальності який послав би тебе або зґвалтував і катував(AM з «у мене немає роту, але я мушу кричати») або якому б було начхати на вас це взагалі якось хворо, а ще більш хворо підбурювати таких людей на кшталт «оу так, твій юмішипінг такий канон, так так, він твій чоловік, так так, продовжуй в тому ж дусі» навіть якщо тобі 13, а персонажу за 20(згадаємо юмішипера, в якого 100% не все добре з головою(в прямому сенсі, я забула яка в нього психічна хвороба, але вона в нього серйозна, підтверджена і є), а коментарі тільки підбурюють його всім цим через що його юмішипинг перейшов в реальність на реальних людей, йому 13, а персонаж вже дорослий, але для людей в цьому випадку це «просто вигаданий персонаж»(але якщо тобі 18, а персонажу 13, то ти педофіл, зоофіл, некрофіл і т.д.)), то я думаю що нам справді треба припинити романтизувати це та підбурювати людей(ОСОБЛИВО з хворобами) до цього як щось прикольне, бо потрібно фокусуватись на реальності і тому, що коїться зараз, а не на персонажі з гри 1879 року творці якого напевне не тільки про твоє існування не знаю, а й не знають про існування твого міста(вирішила я написати це тому що я роблю едіти деяким персонажам(також неповнолітнім) і мені вже набридло бачити серйозні коментарі від юмішиперів на кшталт «Оу Оля, я б тебе відсмажала б спереду, ззаду, задом наперед, на столі, на підлозі, у ванній, на котлі, на плиті, на вулиці, на… *+3000 слів про те як би вони її відсмажили*» від коментатора з ніком «Ах~ Оля~ Ніжніше~ Мої солодкі стогони можуть почути інші люди через твій великий член~», а ще хуйовіше коли приходять нот шейр юмішипери(юмешипери, які не хочуть взагалі ділитись зі «своїм»(персонажем із найпопулярнішої гри) коханим) і починають сратись в коментарях чий же цей чоловік, буквально ледь не доходячи до доксу(якщо що, то я не знаю чи існує в нас таке, але в англомовному середовищі такої хуйні багато))
👁 184 26-02-03 12:05
https://t.me/letstalkproject/10940Girl, not hot не користуватися мізками in big 2026😭✌️🥀💔, are you alive??? в Україні, то then you будеш знати що небесна сотня існує, чи треба мені ще якісь новомодні тренди з тік току додати в анонку щоб здатись крутою 12 річною bitches who shit чи по нормальному писати? якщо ти чуєш згадку про майдан і перша думка це «О боже, це романтизація, бо не згадали всі деталі!!!», то пиздуй в садочок, там скоро до обіднього сну готуватимуть, про небесну сотню та сам майдан згадують з 1 класів кожен рік і кожна людина коли чує про сам майдан знає, що це далось із жертвами та не просто, і ти також тоді виходить романтизуєш майдан, бо взагалі то там не 100 людей померло, а 107, і перший загиблий був не українець, а вірменин, та ще й називаєш це переворотом не згадуючи про те, чому цей «переворот» стався та заради чого, бо стався він не заради державного перевороту, а заради майбутнього України та свободи, оце ти конешн романтизуєш смерті людей, та ще й демонезуєш його події, жах, кончена тварина!!американці буквально вийшли на масові мітинги коли поліцейські вбили якогось лівого чорного, під час жорсткого карантину, під час корони, вони можуть, але їм легше познімати тік токи про те, як пернути шепотом ice shit, прийми вже цей факт та перестань романтизувати американців яким похуй на це буде через місяць, бо для них це звичайний тренд як і війна чи бути проти расизм й фетшеймингу
👁 116 26-01-13 12:38
ситуація з «я ляжу але воно не заїде» пиздець яка переоцінена та перехвалена(перед тим як написати «ой, самі піднесли самі й обісрали» я напишу те, що з самого початку взагалі в цій ситуації не бачила чогось божественного та особливого), тобто військових ми так до рівня божества не підносимо, волонтерів також, але дівчину, яка навіть не воює і яка просто накинулась на старого дідугана(бо навряд вона з піною в роті так кричала б «я ляжу» якби це був накачаний чоловік або людина, яка б дала їй по їбалу) ми робимо ледь не героїню, вимагаючи їй і звання героя, і записати її фрази та біографію в книжки історії України, робимо одразу скіни на карточку в монобанк(хоча коли вже хуй зна який рік просять зробити скіни з містами героями, то в монобанк одразу ж оченятка бігають кудись і вони в сльози через те, як же ж це дорого та довго робити) і т.д., хоча така патріоточка знімає під рос треки, підписана на алхім і чомусь навіть не в Україні, краще б вже люди почали робити героїв військових які їхні сраку захищають, а не притрушену, яка чомусь потужнічає із слюною в роті в Італії і лягає тільки проти старих дідів, а не накачаних мужиків з такою ж самою думкою
👁 226 26-01-03 20:59
я вже втомилась від вічних сварок про лідерів серед ген4, тому пишу цей пост. одразу кажу що всі дані взяті з офіційних статей, сайтів і джерел. на всяк випадок зазначу, що моє ставлення не є упередженим, я однаково люблю еспаскз 😔якщо розглядати корею, та корейські чарти, то скз домінують у фіз. продажах і альбомних чартах кореї. за даними Hanteo, у 2025 році альбоми KARMA і DO IT продали понад 3 млн і понад 2 млн копій у перший тиждень відповідно. це найвищі показники року, і скз стали єдиним артистом 25 року з двома релізами, які перевищили 2 млн продажів. скізи регулярно займають топ1 у щомісячних альбомних чартах Hanteo і мають дуже високі World Index показники.альбоми еспа зазвичай продаються на рівні ≈1млн копій за перший тиждень, що теж є хорошим результатом. проте еспа а кореї сильніші в цифрових чартах. їх пісні регулярно заходять у Melon, Genie, Bugs і загалом у Circle Digital Chart. наприклад supernova стала топ1 річного циф.чарту Circle, тобто це був найуспішніший трек року за стрімами й завантаженнями в країні. у еспа в принципі багато треків, які довго тримаються у щоденних і щотижневих чартах. тобто по суті не можна чітко сказати хто є лідером в кореї, тому що це залежить від критерій лідерства, десь програють скз, а десь еспа.а от щодо глобальних чартів, все набагато простіше, адже скз набагато сильніші на світовому рівні. якщо казати про total streams на Spotify скз мають 13.1 мільярда і це найвищий показник серед усіх артистів 4ген. у еспа ж приблизно 4,9 мільярдів, тобто більш ніж удвічі менше. щомісячних слухачів spotify у скз теж більше, 12,3 млн, тоді як у еспа 9,6.також стрей кідс побили рекорд billboard 200, маючи 8 альбомів що дебютували на топ1, і це абсолютний рекорд не тільки в ген4, а й у всьому кпоп. еспа ж не мали альбомів на billboard 200 топ1, а лише топ3 з альбомом Girls. У billboard global 200 i Global Excl. US скізи також мають кращі результати. їх треки доходили до топ10, тоді як еспа з’являються в цих чартах, але не на настільки високих позиціях і на коротший період. в річних чартах billboard скз регулярно фігурують у категоріях на кшталт World Albums Artists, Top Album Sales і Duo/Group, з найвищими позиціями серед артистів 4ген. еспа звісно теж потрапляють у глобальні рейтинги артистів, але значно нижче.тобто якщо підсумувати все, то на світовому рівні скз беззаперечні лідери 4ген, а еспа скоріш лідери у корейському цифровому сегменті, але не в глобальному масштабі. love ya, #stanskzaespa 💜
👁 155 26-01-03 00:01
Цілеспрямована, масова й активно підтримувана травля скз не може виправдовуватися лише фандомом. фд став зручним прикриттям тоді, коли виникла потреба "обґрунтувати" і нормалізувати вже наявну агресію. жодна людина не зможе назвати об’єктивну причину такої лютої ненависті, бо її просто не існує. смішно спостерігати, як анті намагаються виправдати свою ненависть ще й тим, що їм не подобається музика, а всі пісні однакові бо це блять не власна думка, а спроба вписатися в маси і отримати схвалення, бо ж хейт скз зараз в тренді. декому ніяк не вкладається в голові, що скізи домінують у своєму поколінні, здобувають заслужені нагороди й визнання, тому замість прийняття реальності і просування своїх фав з’являється маса ображених людей. це виглядає максимально показушно. так, у людей можуть бути різні погляди і думки, але, можливо, варто не доводити свою думку до рівня цькування й ненависті.ще більше не розумію тих, хто кажучи щось про погану музику згадують лише серемоні. хочу нагадати, що дискографія скз доволі різноманітна, а цього року вони випустили 4 альбоми. і окрім серемоні (яка на мою субʼєктивну думку, хоч і на любителя, та не настільки погана якою її всі роблять) є ще безліч реально класних пісень. шкода що стадо через своє упереджене ставлення знецінює просто всю творчість скз. завіряю, що яким би хейтером ви не були, не може бути такого, щоб серед сотень пісень скізів вам не сподобалась жодна.
👁 192 25-12-30 20:12
Мене вже реально бісить одна річ, якщо людина скаже якусь хуйню - що роблять? Одразу: «ой, це дитина». Типу, діти — це шо якась аномалія? Наче бути дитиною це автоматично бути довбойобом. Хтось вислав херню «дитя, заспокойся» Хтось когось образив «боже, мале тупе дитя» і це всюдиЯ постійно натикаюсь на відео з хейтом чогось, і в коментах одне й те саме: дитина образилась, малеча ображена, ну ти малолетка. Серйозно? Якась тупістьМені реально хочеться спитати: чого вам не все одно?Чого ви так чіпляєтесь до віку? Сталось щось погане — "о, це точно дитина зробила😂😂"А те, що половину всякої фігні роблять не діти, а дорослі самопедлики курять, п’ють, несуть маячню всім похер. Ні, легше ж сказати: фу, дитина.Я не маю нічого проти дорослих чи підлітків. Мене просто вже заколибало, що у всіх смертних гріхах винна дитина «дитя, замовкни», «малолетка образилась»Ви навіть віку людини не знаєте🤨 Але вже вирішили, що людина тупа бо вона “дитина”І найсмішніше в усьому цьому що таку херню дуже часто пишуть самі діти 12–13 років Прям от вони, і коли ти їм нормально кажеш: «бро, ти буквально дитина» — починається«Я не дитина! А яке тобі діло!?»Та серйозно? Це виглядає просто максимально тупо. Типу, бути дитиною це образа? Це що, прокляття якесь? Ви самі ще школу не закінчили, але вже бігаєте й роздаєте ярлики “малолетка” іншим.Це не круто, не розумно і не доросло бро🤨Це просто смішно
👁 289 25-11-29 12:18
я знаю що багато людей не вірять в те що байлер не ендгейм, але як можна не вірити в це після подій першого тома 5 сезона???гілка вілла з роббін буквально кричить про те що байлер ендгейм. всі знають про те що роббін лесбійка, і саме через неї автори серіалу допоможуть віллу розкрити свого справжнього я, та нарешті перестати стидатися себе. вона буквально пояснює віллу як зрозуміти що людина яка йому подобається готова до стосунків, або принаймні також любить його (і так, всі ознаки що назвала роббін є у байлерів) далі розмова вілла і роббін у тунелі. багато людей не розуміють його справжнього сенсу. але роббін буквально каже віллу про прийняття себе, а не про відмову від почуттів до майка. навпаки, одд це теммі для майка, а не майк теммі для вілла. і знову ж таки, ви думаєте що вілл пробудив свої сили бо нарешті зрозумів що майк його не любить? ні, буквально у спогадах з його дитинства першим йде майк, тобто він не відмовився від кохання до нього і нарешті прийняв себе.перший том розкриє нам прийняття себе зі сторони вілла, п другий зі сторони майка.до того ж, всі сцени з мілевен показали в тизері, а з байлер ні одної, цікаво, так? блять у байлкрів ще доречі дофіга паралелей з канон парами, що теж багато про що говорить байлер ендгейм, всіх люблю, всіх цілую