Source
Let’s talk | повернулась після трьох днів в Колорадо. Вчора був дуже хаотичний день...
1 200 Views/Reach
2025-04-23 21:29
Message №524
повернулась після трьох днів в Колорадо. Вчора був дуже хаотичний день, бо я спала 4 години, тому була весь день на дзвінках, але сил на сфокусовану роботу не було, бо хотілось дуже спати весь час) коли я мало сплю, то в мене такі зразу флешбеки ловлять з часів, коли я працювала в готелі вночі. я тоді як привид ходила, бо ось так ночами не спала. в мене було таке, що я не спала 48 годин 🤯 бо вирішила собі взяти одразу дві зміни. коли ти не виспаний, настільки сильний розфокус ловиться, що просто існуєш цілий день, а не живеш. тому більше ніколи таких помилок не роблю і вам не рекомендую 🙆♀️а сьогодні я виспалась і було заплановано всього два дзвінки, а це означає, що я можу вимкнути телефон і працювати собі в тиші цілий день. зараз зробила собі матчу, відкрила віконечко, записала всі задачки, включила собі трекер на ютубі і тепер вже 3 годину працюю сфокусовано з 10-хв перервами. просто кайф! щось за ці вихідні скучила трохи за роботою. я так обожнюю такі періоди, коли я маю дуже багато сил і стараюсь насолоджуватись і реалізовувати на максимум. це я сюди зайшла, бо в мене мишка до компа розрядилась, чекаю, коли зарядиться і знову вертаюсь))