Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Спільнота каналу "Летсплеї Українською"
Added 06 Dec 2025

Спільнота каналу "Летсплеї Українською"

@letsplayukrainiancommunity
Number of subscribers: 435
Photos: 651
Videos: 15
Links: 433
Description:
Всіх вітаю на офіційному телеграм каналі, який створений для підписників ютуб-каналу "Летсплеї Українською"(і не тільки). Тут буде публікуватися різна інформація, яка стосується каналу та його відео/стрімів.

👥 Number of subscribers

435
Average/Day:: -1
Average/Week:: -2
Average/Month:: +4

📊 Messages per Day

1.1
Last day: 1
Week average: 1.4
Average per day: 1.1

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Доброго вечора! Знову я пропав і канал був без відео. Знаю-знаю. Просто я не мав часу їх записувати і тим паче викладати. Але сьогодні все буде по-іншому! Хочу запросити вас на свою вечірню пряму трансляцію по новій для нашого каналу грі під назвою "Serious Sam HD: The First Encounter", яка відбудеться о 19:00.Коротко, про що ця гра:Serious Sam HD: The First Encounter - це драйвовий олдскульний шутер від першої особи, у якому ви в ролі безстрашного крутого Серйозного Сема вирушаєте в Стародавній Єгипет, щоб за допомогою величезного арсеналу зброї самотужки знищувати нескінченні орди химерних інопланетних монстрів і зупинити могутнього лиходія Ментала, перш ніж він знищить людство.Примітка: ми проходитимемо цю гру в HD-ремастері, який вийшов на початку 2010-х. Сама ж оригінальна гра вийшла аж в 2001-му році.Багатьох з вас познайомимо з цією грою, а хто її вже знає, буде просто насолоджуватись геймплеєм. Попрошу всіх перед переглядом натиснути на вподобайку!Я з вами прощаюсь, але не надовго. До вечора!Посилання на трансляцію: https://www.youtube.com/watch?v=yRz_DhyyCws
Доброго дня! Ще раз дуже перепрошую, що я був в офлайні ці 2 дні і не написав вам ні звісточки, ні пів звісточки. Дуже багато справ у мене накопичилось, які терміново потрібно було поробити, інакше - гайки :)Сьогодні я реабілітовуюсь - викладаю вам новий відеоролик. Та не просто відеоролик, а початок нового проходження. Сьогодні ми з вами розпочинаємо грати в невеличкий психологічний інді-хоррор, який називається "No one lives under the lighthouse". Можливо, навіть хтось згадає, як я її колись купив прямо на прямій трансляції, де ми сиділи, розмовляли. Ось посилання на цей стрім, кому цікаво: https://www.youtube.com/watch?v=LgBzPJvwX78Це гра про атмосферний психологічний інді-горор з ретро-графікою в стилі першої PlayStation, у якому ми гратимемо за нового наглядача маяка на віддаленому безлюдному острові. За сюжетом, наш попередник безслідно зник, і тепер наше головне завдання — щовечора запалювати світло та виконуючи щоденну робочу рутину. Проте з кожним днем самотність, наростаюча параноя та низка моторошних незрозумілих подій дають нам зрозуміти, що назва гри може бути оманливою, і під маяком дійсно може ховатися щось зловісне...Відеоролик по цій грі вийде о 18:00, а спонсорам він доступний для перегляду прямо зараз.Також нагадую вам, друзі, якщо ви хочете на моєму каналі бачити продовження проходження гри Undertale на шлях Пацифіста, на другому стрімі необхідно зібрати мінімум 100 вподобайок. Якщо не зберемо, значить, не так сильно ви і хочете продовження. На даний момент зібрано вже 76, залишилось зовсім небагато.Хто ще не натиснув на вподобайку, переходьте за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=n04PrmMGO9EБережіть себе та своїх близьких! Бажаю вам мирного неба над головою. Я з вами прощаюсь, але не надовго - ввечері побачимось. До зустрічі!
Всім доброго дня, мої любі! Радий вас сповістити, що сьогодні на моєму каналі вийде нова серія проходження гри "Saiko no Sutoka" о 18:00. Спробуємо ми з вами в цьому відео те, що ви мене так давно просили - зібрати щоденник Сайко та віддати їй, взамін на правильний код від сейфу. Чи дасть вона мені його відразу правильний, чи ні? Детальніше ви дізнаєтеся в самому відео. І ще я приділив трохи часу новій для нас з вами складності під назвою Янгіре. Подивимось, що це за складність така...P.S: я видозмінив прев'юшку для цієї гри, щоб було зрозуміліше, що ми почали оглядати нову для нас з вами складність. І знаєте, вона мені настільки подобається, що я маю бажання поставити це прев'ю на все проходження, але це поки в планах.Також на каналі вчора вийшло нове відео по "Earn to Die 2", де ми продовжили чавити зомбі і тим самим заробляти гроші на цьому. Третя серія цього проходження стала унікальна тим, що через авторські права я розробив тактику заміни оригінальних саундтреків гри на схожі, але які не мають жодного відношення до самої гри. Не обійшлося, на жаль, без "косяків", я не помітив, що не дивлячись на доволі тихий музичний супровід, звуки самої гри (двигун, зомбі тощо) в деяких моментах мене перекрикують. Дуже перепрошую за це. Постараюсь, щоб у майбутньому такого більше не повторилось. У мене до вас є переконливе прохання: завжди натискайте на вподобайку перед початком перегляду. Так я буду розуміти, що вам подобається гра/відео і можна буде продовжити далі грати. Плюс, це дуже хороша мотивація робити для вас контент. Заздалегіть дякую вам!І тепер саме головне: бережіть себе та своїх близьких! Бажаю вам мирного неба над головою. Я з вами прощаюсь, але не надовго - ввечері побачимось. Па-па!
Усім доброго раночку, мої хороші!👋 Хоч сьогодні і середа, але трансляції на моєму каналі не буде, треба від них трішечки відпочити. Був у нас із вами "майже безкінечний" марафон по Cuphead та 7 Days to Die і досить з цим. Планую найближчу трансляцію зробити аж на вихідних і швидше за все в неділю, по грі Slime Rancher. Так-так, знаю, не всі очікували повернення цієї гри, але мені дуже кортить продовжити в неї грати, тому що вона мені дуже подобається, майже так само, як 7 Days to Die. Але у Slime Rancher від 7 Days to Die є дуже велика відмінність: у однієї гри є фінал, у іншої - нема. От і все! І наскільки мені відомо, слайм ренчер не настільки велика гра, що прям жесть. Я думаю, десь 5-8 стрімів і вона пройдена. Моя подруга взагалі пройшла її за 4 стріма по 2 з половиною години. Може і в нас так вийде, хто зна...🤔Тепер поговоримо за сьогоднішнє відео: у нас із вами, як я і обіцяв вчора - Granny Legacy. Вийде це відео о 18:00, а спонсори його можуть подивитися вже прямо зараз. Будемо сьогодні мочити ДідоБабу (БабоДіда) на Hard з втечею через робота. У мене до вас буде маленьке прохання. В коментарях під відео напишіть, яке досягнення ми з вами опануємо в наступній серії. Всім дякую за увагу, хто прочитав мій мемуарний допис🤣 Всім мирного неба!
🚨 УВАГА! МАЛЕНЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ НА КАНАЛІ "ЛЕТСПЛЕЇ УКРАЇНСЬКОЮ"! 🚨Друзі, у нашому з вами середовищі є дуже багато цікавих ігор, які хочеться подивитися… але, на жаль, не завжди вистачає часу, щоб охопити все одразу.Саме тому я вирішив провести невеличкий експеримент — буквально на один тиждень.📅 Суть експерименту:Щодня виходитиме 2 відео — о 12:00 та о 18:00.Для чого це?Бо комусь подобається одна гра, комусь — зовсім інша, а хтось хоче дивитися все одразу. Я хочу дати більше різноманіття контенту, щоб кожен знайшов щось для себе.🎬 Розпочнемо ми вже сьогодні з перших двох ігор, які стануть законопочатківцями цього експерименту.🎮 Перша гра — Doki Doki Literature Club!Вона вийде о 12:00.А вже ввечері, о 18:00, на вас чекатиме Puss! 🐱Тож готуйтеся до насиченого дня, запасайтеся смаколиками, чаєм або кавою — і проводимо цей експеримент разом 😉❗️ Важливо: експеримент триватиме лише до неділі (до 22.02.2026 р.).Мені дуже важлива ваша думка, тому обов’язково напишіть у коментарях, чи подобається вам такий формат і які ігри ви хочете бачити частіше.Якщо експеримент “зайде” — будемо думати, як розвивати це далі.Дякую кожному, хто підтримує канал переглядами, лайками та коментарями.Рухаємось далі разом 💙💛
Доброго дня! На сьогодні я планував трансляцію по Cuphead, але проведу я її на вихідних, бо хочу більше часу приділити відео, поки обленерго надає світло. Щодо сьогоднішнього відеоролика - його теж не буде. Але не спішіть засмучуватися, саме відео є, просто я не встигаю його викласти. Сьогодні я його викладу в пізній час для своїх спонсорів, а всі інші зможуть його переглянути завтра.Я вчора швиденько проглянув ваші коментарі під попередньою серією Red Ball 4 і з них я зрозумів, що ви бажаєте продовження цієї гри. Воно неодмінно буде на цьому тижні, адже на цьому відео вже більше 100 вподобайок, а значить серію потрібно буде викласти якнайшвидше, поки свіжі в пам`яті події попередньої серії.Гра, яку я планую викласти найближчим часом, тобто завтра, це є мобільна версія гри Supermarket Simulator. Мені дуже стало цікаво, як виглядає ця гра на телефонах, тому завтра ми оглянемо саме цю гру. А може і продовжимо в неї грати, якщо ви про це напишете в коментарях і поставите багато вподобайок.На сьогодні це вся інформація. Бережіть себе та своїх близьких. Бажаю всім мирного неба над головою!
Ось і анонс стріма! Гратимемо сьогодні з вами в 7 Days to Die. Розумію, можливо ви неочікували побачити саме цю гру на трансляції та ще й так швидко. Не пройшло й доби, як уже виходить нова серія. Але я дуже захопився цією грою і дуже шкодую, що мало граю в неї. Тому, щоб можна було довше пограти, я переношу це проходження в режим трансляцій.На обкладинку для стріма не дивіться, не маю можливості її зараз змінити. Зміню безпосередньо перед самим стрімом.Тепер залишається питання часу. Коли саме провести трансляцію? У нас сьогодні так часто змінювали графіки, що я вже в кінець заплутався. На даний момент, мають світло увімкнути о 20:30, а до цього писали, що ввімкнуть о 19:00.Пропоную зробити так: я ставлю час трансляції на 20:30, але якщо світло дадуть раніше, я неодмінно вам про це скажу і почну стрім. І якщо все буде гаразд, то сьогодні не мають більше вимикати світло, тому планую пограти близько 4-х годин, а може й більше.Тому, рекомендую вам приготувати багато смаколиків та напою, на вечір нічого не планувати і я вас чекатиму на своєму прямому ефірі по цій чудовій грі.Бажаю всім здоров`я та мирного неба! До зустрічі!Посилання на трансляцію: https://www.youtube.com/watch?v=QZrGKGDtzI8
Я склав для вас цей пост, щоб розповісти про долю деяких проходжень та плани на канал. Розпочнімо!1. Рослини проти зомбі 2. Наразі я планую призупинити це проходження та серії, які вийшли на каналі, зробити для перегляду виключно спонсорам цього каналу. Причиною тому є низька активність на цих відеороликах та відсутність української мови, що зменшує цікавість до гри як у глядачів, так і у мене. Я не планую назавжди призупиняти це проходження, як тільки прийде час, я неодмінно почну грати в цю гру. Можливо, до того часу розробники додадуть туди українську мову, або наш креативний український народ розробить свою власну українізацію. Чекаємо!2. Slime Rancher. Взагалі, чесно кажучи, через низьку активність теж хочеться це проходження призупинити. Але, гра сама по собі така затягуюча + є українська мова. Тому, я ще поки подумаю над цим, можливо, викладу ще одну серію. Або ми із вами спробуємо пострімити цю гру. Остаточно про долю цієї гри на моєму каналі я повідомлю вам дещо згодом. Ця гра поки під питанням… ???3. Hello Neighbor Alpha 4. З цією грою все набагато простіше. Через надмірні вимкнення електроенергії на минулому тижні взагалі не вдалося до неї дібратися, а чи вийде на цьому тижні – поки не відомо. Плюс до всього, я ще дізнався, що в цій грі, чомусь, не працюють збереження. Я відкривав гру, а вона розпочиналась з самого початку. Тобто, щоб мені продовжити грати в цю гру, мені необхідно знову все перепроходити. Може, мені її краще пострімити? Напишіть про це в коментарях…4. Five Nights at Freddy's 4. Здавалося б, які до цієї гри є питання? А ось правильно – ніяких. Ми з вами хотіли в цій грі якісь доповнення оглянути + хеллоуїнський режим, а зараз я сиджу і думаю: «А може, все-ж таки розпочати нову гру або нову частину ФНАФу?». Так, напевно так і зробимо. Все-одно гра вже пройдена, так що можна тепер приділити час й іншій цікавій грі. Хоч би й тому FNAF: Into the Pit або п’ятій частині цієї гри.5. Cuphead. Тут така ж ситуація, як і з Рослинами проти зомбі 2 та Slime Rancher. Порадившись з Наталкою, ми вирішили, що нам варто провести трансляцію по цій грі, і від неї залежатиме, чи продовжимо проходження чи закриємо його.6. Granny 5: Time To Wake Up. Останнім часом, глядачі мені пишуть, що в цій грі вийшло купа оновлень, які я маю зацінити. Що ж, як тільки видасться нагода – одразу зніму нове відео по цій грі.7. Poppy Playtime 4. Обіцяв, що більше не доторкнусь до цієї гри. Але побачивши у свого друга Склепа реакцію на трейлер п’ятої частини цієї гри, мені реально захотілося ще пограти в цю неадекватну гру. Трейлери творять чудеса. Але на цей раз я дуже хочу пограти в цю гру виключно в режимі трансляції, бо мені здається, що так буде краще в усіх аспектах. Чекатимите на таку трансляцію? Пишіть в коментарях…Ось такий вийшов великий допис. На жаль, я тут не розписав про долю інших ігор, які з тих чи інших причин були закинуті набагато раніше, але як тільки прийде час – я неодмінно про них напишу.P.S: перечитуючи свій допис, я зрозумів, що 80% ігор, які були згадані в цьому дописі мають бути на трансляціях. О май гад, де ж на все його часу знайти? Хоч бери, та щодня роби ті трансляції…