Source
ЛЕСИК | Враження Ч.2З однієї сторони, хотів би подякувати Сергію Сингаївському...
189 Views/Reach
2025-11-28 10:36
Message №1663
Враження Ч.2З однієї сторони, хотів би подякувати Сергію Сингаївському, що замотивував піти та почитати про цей розділ історії, а також нагадати нам, що держава може стати крихкою, коли можновладці зіштовхують носами громадян — може початися повний піздорєз, чого зараз ніяк не можна допустити!!!! Ми маємо стояти одне за одного! Хоч на полю бою, хоч в тилу.З іншої сторони, я не дуже задоволений, що витратив аж цілий тиждень на прочитання цього роману. Якщо би Забужко свого часу сама не розказала про «Дорога на Асмару», то додруку через «Комору» і не було б. І ніхто нічо би не втратив від цього. Ну, окрім якоїсь додактової доходності автора (якщо вона там взагалі є), враховуючи, що роман не став якимсь ультрабестселером🤷♂️Не маю жодного уявлення як то всьо оцінювати, тому що обʼєктивно і субʼєктивно в мене є претензії до твору. А оцінювати чисто за параметром «автор вміє складати букви в слова, а слова в гарні і складні речення»…нуууу, я навіть не знаю😅 ВисновкиЯк пишуть оглядачі, роман написаний для інтелектуалів. А мені такі вислови пахнуть душнільством, літературними нітакусями, псевдоестетством. Якщо інтелект вираховуєтся такими книжками, то краще спокійно і в задоволення житиму своє життя, переглядаючи чергову частину Форсажу і жартуватиму на тему педофілії в католицьких церквах, ніж оце обсмоктування метафор, дивлячись на поп-корнових читачів з кислим їбліщєм і жовчю на губах😁🌟🌟🌟⭐️⭐️ЛЕСИК — тут про книжки і не тільки