Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЛЕСИК
Added 14 Jul 2024

ЛЕСИК

@lesyk_sashko
Number of subscribers: 750
Photos: 873
Videos: 122
Links: 167
Description:
📚Розгорнуті огляди на порнуху і не тільки 🎁 Розіграші книжок Читаю🤖і 📖книжки ⏰Колекціоную годинники
Source

ЛЕСИК | Отаким був мій книжковий вересеньНе на все я написав огляди.Іноді було...

Telegram community logo - ЛЕСИК ЛЕСИК @lesyk_sashko
349 Views/Reach 2025-10-02 17:56 Message №1566
Отаким був мій книжковий вересеньНе на все я написав огляди.Іноді було майже нічого сказати, а в деяких випадках я просто затягнув настільки, що зараз тих емоцій вже не відчуваю, шоб писати повноцінний огляд.Дуже люблю осінь, але цьог року вересень видався максимально паскудним на події. Добре, шо хоч літературно від вдався. На існуючі огляди я зроблю посилання, а на інші твори напишу тут парочку рядків;)Альона Рязанцева — Афера Маршалл Б. Розенберг — Ненасильницьке СпілкуванняЕнн Тайлер — Плетений КолосокЯкщо вам подобається реалізм, по типу як пише Тейлор Дженкінз Рід або "Книга Балтиморів" Діккера, то твір Енн Тайлер має сподобатись. Щось конкретне не можу я звідти виокремити. Питання сімʼї і відносин дуже болюче для мене. З деякими людьми мені важко, з деякими трішки легше, а коли ще й показують в книжці, що є приклади, коли ніхто ні на кого не ображається, то дуже хочеться, шоб і в моєму житті таке було. Проте я не знаю як то побудувати. Щойно намагався, але не вийшло. Там така броня, шо хєр пробʼєш😁Кроч, якщо вам історії про людей, про сімʼї подобаються, то обовʼязково зверніть увагу. А ще тут вайби середини 20-го століття. Я його дуже люблю)Котаро Ісака — БогомолЄвгенія Кузнєцова — Вівці ЦіліПісля Славинської дуже важко щось іще додати на тему війни. Раджу просто прочитати. Як на мене, це найкраща книжка Кузнєцової. І не забудьте закинути 2 гривні на Русоріз;)Стівен Кінг — Довга ХодаФредрік Бакман — Ведмеже МістоФріда Мак-Фаден — СлужницяТут огляд без спойлерів не написати. Тому строчу пару рядків прямо в дайджесті) Взагалі не очікував, що буде така цікава історія. Читав заради перегляду екранізації. Тепер подивитися її ще цікавіше. І я дуже задоволений кастом, що обрали для стрічки. Фіналу такого не очікував. Правда, тепер розумію в наступних частинах взагалі інтриги не буде. Проте обовʼязково цього місяця спробую ще й другу прочитати. Сподіваюсь, Фріда плюс-мінус всі свої книжки так пише, тому що іноді потрібні історії по типу Нетфлікса: ввімкнув і погнав дивитись. Ірина Славінська — Повітряна і Тривожна КнижкаІван Байдак — (Не)Помітні