Source
ЛЕСИК | Частина 2Однотипність Зандерса і РаянаОбидві обіженкі на дівчат, які ї...
257 Views/Reach
2025-08-20 15:46
Message №1387
Частина 2Однотипність Зандерса і РаянаОбидві обіженкі на дівчат, які їх якимось там чином образили. А нашо нам в другій частині такий самий тіп, у якого з довірою до жінок проблеми? Я точно не першу частину читаю, huh? Невже не можна було історію Раяна інакше упакувати? Я зараз вам можу як мінімум 3 штуки накидати. Але ж нє…Лізка думає, що то всьо сексі. Хоспадє прасті.Під фінал почала розвиватися алергія😁Приблизно за майже 600 сторінок ви отримаєте декілька сюжетних зламів, поки не дійдете до останнього, який не вартує часу абсолютлі — дуже тупа комунікація, дуже тупі висновки, дуже тупі рішення. Таке враження, ніби у Томфорд в угоді вказано скільки саме сторінок вона має видавати, тому що десь приблизно до 400 сторінки все було більш-менш чітко і весело, але потім почалася фаза нестабільності обох героїв, в якій вони потрошку виїдають мозок одне одному чайною ложкою. А останні 100 сторінок… Це взагалі про що? Ні! ПРО! ШО! ЧІСТО! ШОБ! БУЛО! ВисновкиЯ би дуже хотів порадити цю книжку. Але при цьому обовʼязково вказати, що треба читати до того моменту, коли Раян і Інді основні свої всі проблеми вирішили, і сказали одне одному «кохаю», а потім одразу переходити до епілогу. Оце був би ідеальним баланс. В іншому випадку я не можу радити цю книжку. Просто не хочу, шоб хтось ще так само був надуреним Лізочкою Томхворд. Дуже неприємно відчувати оце розчарування. І не хочу, шоб його хтось відчував. Чи правильним рішенням було взяти цю книжку в руки? Можливо. Один плюс: авторка мене зацікавила Каєм — для неї це точно плюс (в грошах)😁 Тому подивимось що там у Спійманій, але коли вже буде е-бук в застосунку.🌟🌟🌟⭐️⭐️ЛЕСИК — тут про книжки і не тільки