Source
Повозка Leniniw | В якості підсумку виступу В8, хотілося б розібрати коментар анг.комент...
4 200 Views/Reach
2025-12-07 16:19
Message №6624
🇺🇦 В якості підсумку виступу В8, хотілося б розібрати коментар анг.коментатора Scrawny (на скріні). 🧏 Ми звикли, що таланти несуть хуйню час від часу (я не виключення), але казати, Що якщо B8 не подолають NAVI в 2-2, то їх запам'ятають тільки по «ниттю» npl?? ТИ В СВОЄМУ РОЗУМІ? 📉 B8 команда ПЕРШОЇ стадії, котрі пройшли на Мажор НА КРОПАЛЯХ з 14% ШАНСІВ. Котрі програли тільки командам-монстрам (Двічі NAVI, MOUZ й Vitality), а також М80 на самому початку, в підсумку просунувшися далі за них. Вони виграли Бо1 проти Falcons, в котрих бюджет х20 від B8.👍 Це курва НАЙКРАЩІЙ ВИСТУП В8 В ІСТОРІЇ. Команда з першої стадії проходить В СІТКУ 2-2 СТАДІЇ 3 й тільки програш 3DMAX протии FaZe не дозволив Бейтам отримати суперника по силах.🤬 Старина, а ти не хочеш наприклад порівняти бюджети, кількість стафу й стелю можливостей в NAV\MOUZ\Vitality та B8 ? В Бейтів працює людей 6 в організації, esenthial прийшов в команду З ФЕЙСИТА НАХУЙ, й ти кажеш що ЗАРАЗ ВОНИ АБО ВИГРАЮТЬ НАВІ АБО ЇХ ЗАПАМ'ЯТАЮТЬ ПО ВИСЛОВУ НІПЛА?☝️ Та ти сам просто образився й захищаєш Pimp'a. Можливо, npl перегнув палку зі своїм висловом на адресу Pimp, але це не може змінювати факти, котрі Scrawny, як інфлюенсер, несе в ком'юніті.В8 виступили прекрасно й ми ними пишаємось!